dr n. med. Mariola Wyględowska-Kania

Wenerolog, Dermatolog

Umowilam sie na wizyte kontrolna na ulicy Teatralnej w Katowicach. Pani doktor szczegolowo zbadala moje cialo i znamiona i zasugerowala dokladniejsze zbadanie dwoch znamion. Wizyta przebiegala w przyjaznej atmosferze, nie czulam sie pod presja czasu. Na pewno powroce na badania kontrolne w przyszlosci.

Z pełnym zaufaniem polecam . Profesjonalna, komunikatywna i kulturalna . Polecam ' Dziekuję za dotychczasową opiekę

Byłam ogromnie zaskoczona kiedy dowiedziałam się, że pod pseudo-uśmiechem Pani Doktor kryje się zdecydowanie niemiła osoba. Pierwsze wrażenie naprawdę dobre, ale dosłownie bałam się jej kiedy w naszej obecności ‚wybuchła’. Bardzo niemile wrażenie, zdecydowanie nie polecam.

Pełen profesjonalizm.Dzięki Pani Doktor żyję. Jako jedyna nie zlekceważyła mojej choroby. Natychmiastowa reakcja spowodowała wycięcie czerniaka. Jestem pod stałą kontrolą i dzięki Pani Doktor czuję się bezpieczna.

Byłam u pani doktor dwa razy w tym roku. Za pierwszym razem ze zmianami naciekowymi na twarzy. Za drugim razem, gdy po antybiotykach problem wciąż nawracał i dodatkowo pojawiła się wysypka. Pani doktor słusznie rozpoznała wysypkę jako łupież Gilberta, ale powiedziała, że to wysypka wirusowa i nie podlega leczeniu, można jedynie zmniejszyć świąd i muszę liczyć się z tym, że będę się z nią borykać do 8 tygodni. Po obejrzeniu zmian na twarzy stwierdziła, że świetnie się wygoiły i zlekceważyła moje uwagi, że wciąż mam z nimi problem, choć w tym momencie jest akurat trochę lepiej. Pani doktor poradziła mi, żebym wybrała się na wakacje. Otóż, chętnie wybrałabym się na wakacje, ale gdybym była zdrowa. Mam dość lekarzy, którzy ignorują problem jeśli nie wygląda on drastycznie. Nawet niewielkie zmiany, ale mające charakter nawracający, szczególnie te bolesne są bardzo uciążliwe dla kobiet, które prowadzą aktywny tryb życia jak ja. Idąc do lekarza, płacąc za wizytę 120 zł oczekuje być traktowana poważnie. Postanowiłam jeszcze tego samego tygodnia iść do innego lekarza. Dostałam maść na wysypkę i plamy zeszły praktycznie całkowicie już po 4 dniach! Jeśli więc da się je wyleczyć, dlaczego tego nie robić? Bo zejdzie samo? Tyle mogę przeczytać w internecie. Diagnoza na zmiany na twarzy - zaburzenia hormonalne wywołane przez antykoncepcje. Widać da się. Wszystkim osobom borykającym się z problemami dermatologicznymi i zmieniającym co miesiąc leki radzę po prostu zmienić lekarza.

Pani doktor uprzejma, godna polecenia. Byłam u naprawdę wielu lekarzy ale każdy tylko spojrzał i bez zainteresowania zdrowiem postawił diagnozę(a raczej przypuszczenie). Co innego Pani Kania. Skorzystała ze specjalistycznego sprzętu i jako jedyna rozpoznała prawidłowo schorzenie (co potwierdziło się po przyjściu wyników badań wycinka). Trochę drogo, ale jeżeli chcecie wiedzieć co naprawdę wam dolega, to gorąco polecam!

Byłam na wizycie za zmianami skórnymi na twarzy. Pani doktor nie była w stanie mi pomóc, tylko dała adres lekarza, do którego mam się udać. Wszystko w porządku, ale za tą informację skasowała ode mnie 150 zł! To jest skandal, lekarze nie znają umiaru i wykorzystują swoją pozycję pracy w klinice, a biedni ludzie godzinami czekają pod gabinetem na wizytę.

Jestem pod wrażeniem podejścia do pacjęta.Pełen profesjonalizm.Szczegółowy wywiad,przeprowadzenie badań potwierdzających lub wykluczających dotychczasową diagnozę.Byliśmy u wielu lekarzy ale nikt prawidłowo nie zdiagnozował objawów .Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani doktor.Gorąco polecam.

Wspaniała Pani dr , kompetentna, baaardzo miła, profesjonalna inni lekarze leczyli mnie przez kilka lat i nic, byłam załamana. Od kiedy chodzę do Pani Doktor wszystko się zmieniło. Baaardzo dziękuje i szczerze polecam!

Pani doktor w ogóle nie pomogła mi w moim trądziku.Za wizyte zapłaciłem majątek a efektów brak!