lekarz Mariola Zych pawlak

Jestem po wizycie u pani dr i mile zaskoczona. Nie przepisuje od razu antybiotyku bez dalszych badań (tak było w przypadku mojego synka). Polecam tego pediatrę

Bardzo dobry pediatra.Ja leczę u pani doktor swoje dzieci i polecam ją innym .Zawsze pomaga w problemach zdrowotnych.jeśli chodzi o jej sposób bycia, ja się nie spotkałam z nieuprzejmością. Niektórzy rodzice przesadzają i chcą być mądrzejsi od lekarza a na to żaden lekarz nie pozwoli

Najlepsza Pani doktor jaką znam. Kompetentna wzbudza zaufanie i co najlepsze ma podejście do maluchów. Czasami lekarz musi być poważny.

Byłam z dzieckiem kilka razy na wizycie u pani doktor. Za pierwszym razem owszem wydała mi się miła i kompetentna. Wszystko wytłumaczyła i co najważniejsze miała dobre podejście do dziecka. Ale z czasem zmieniałam zdanie gdyż pani doktor stała się bardzo niemiła i arogancka. Wiedzę może i ma ale uważa się za nie wiadomo kogo - nie można wyrazić swojego zdania i w ogóle słówkiem się odezwać. Dla mnie atmosfera w gabinecie jest ważna. Osobiście odradzam.

Najlepszy lekarz jak dotad dla mojej małej. Nie przepisuje antybiotyków bez powodu!!! Polecam!!!