Mariusz Andrzejewski

Chirurg ogólny

bardzo dobry i konkretny chirurg zna się na swoim fachu mogę z czystym sercem polecić dziekuje panie doktorze

bardzo dobry i konkretny chirurg
zna się na swoim fachu
mogę z czystym sercem polecić
dziekuje panie doktorze

Dr. Andrzejewski jest wspaniałym lekarzem!!!!! Ma wysokie kompetencje, nigdy nie zdarzyło się, żeby komuś odmówił pomocy. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania pacjentów i rozwiewa ich możliwości. Podczas badania i operacji panuje przyjemna atmosfera. Chętnie poświęca swój czas innym ludziom. Jest uprzejmy. To najlepszy chirurg w okolicy, wg. niedawnego rankingu. Kto chociaż raz spotkał dr. Andrzejewskiego, z pewnością podziela moje zdanie: to najlepszy chirurg na świecie!!!!