dr n. med. Mariusz Barański

Wspaniały człowiek i znakomity lekarz - z powołania, pomógł mi wiele razy. Serdeczny, ciepły, troskliwy i bardzo mądry. Nigdy nie odmawia pomocy, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.

Pan doktor Barański jest bardzo dobrym lekarzem, potrafi zaopiekować się pacjentem nie odmawia nigdy, jeżeli pacjent potrzebuje pomocy.

Wspaniały specjalista, skuteczny i co jest rzadkością rozmawiający z pacjentem i jego rodziną. Mówi o chorobie w sposób prosty i jasny, przedstawia tok leczenia. Wielkie dzięki za czas poświęcony pacjentowi i rodzinie.

Pan Doktor poradził sobie z zakarzeniem moich kaletek maziowych w kolanie i łokciu gdzie inni lekarze powiedzieli otwarcie że nie są w stanie sobie z tym poradzic..... Atmosfera na oddziale panuje taka że wiesz że będzie dobrze mimo nieciekawych rokowań. Profesjonalizm i podejście do pacjenta na najwyższym możliwym poziome. Chapeau bas Panie Doktorze, Chapeau bas....

... no cóż :) Po 7-miu latach leczenia , 23 zabiegach i mozolnej pracy Pana Barańskiego chodzę na własnej nodze ... nic tak naprawdę nie muszę już więcej pisać :) Zwiedziłem sporo szpitali ... wiele prywatnych klinik łącznie ze Szwecją Módlcie się wszyscy żeby ... nasz Barański żył wiecznie ... bo wielu , bardzo wielu ludziom uratował zdrowie

... no cóż :)
Zwiedziłem sporo szpitali ... wiele prywatnych klinik łącznie ze Szwecją

Zapewne Pan doktor jest dobrym fachowcem, ale jest mało komunikatywny,niechętnie udziela szczegółowych informacji.

Witam. Gdzie prywatnie przyjmuje doktor Mariuz Barański? Będę wdzięczna za informacje.

Pan doktor podchodzi to każdego pacjenta bardzo profesjonalnie, jest znakomitym fachowcem w dziedzinie zakażeń narządu ruchu, operował moją nogę 3 razy i zapobiegł amputacji. Jako człowiek jest bardzo miły, troskliwy i uprzejmy. Gdy jest potrzebna pilna konsultacja telefoniczna z drugiego końca Polski, umawia się z pacjentem na dany dzień w bardzo szybkim terminie. Niech większość lekarzy specjalistów weźmie z niego ten bardzo dobry przykład!!!

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Wyleczył mi zakażenie po operacji( w innym szpitalu).