lekarz Mariusz Błachowiak

Urolog

Lekarz godny polecenia, wysłucha i wytłumaczy wszystko. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Specjalista w pełnym zakresie.

Po prostu mistrz w swoim fachu. Uprzejmy(na nfz i prywatnie), potrafi wyjaśnić wszystko o co się go spyta. Po dwóch miesiącach od operacji żylaków powrózka nasiennego wszystko jest już ok. Polecam.

REWELACYJNY LEKARZ BARDZO ODDANY PACJENTOWI POLECAM

REWELACYJNY LEKARZ BARDZO ODDANY PACJENTOWI POLECAM

Życzliwość,kultura,kompetencje,fachowość.Pełne uznanie i szacunek dla tego lekarza.

Same superlatywy pod każdym względem. Począwszy od uprzjmości, a skończywszy na kunszcie wykonywanej pracy. Jestem Jego pacjentką od 2006 roku i coraz bardziej jestem przekonana, ze pan Błachowiak jest najlepszym specjalistą.