lek. dent. Mariusz Cichanowicz

Polecam!!! Bardzo dobra oferta, jeśli chodzi o stomatologię. Jedyna pozycja warta wzmianki w samym Mikołowie.

Godny polecenia. Bezbolesne zabiegi, ich skuteczność oraz doświadczenie lekarza. Nie wyobrażam sobie, aby zmieniać swojego stomatologa.

Wszystko zostało zawarte w ocenie. Implant bardzo mi się podoba i wygląda lepiej niż poprzedni ząb. Jestem zadowolony że wybrałem tego lekarza i go polecam

Ja z kolei jestem zadowolonym klientem, wszystko sie odbyło tak jak oczekiwałam i ząb jest zrobiony bardzo dobrze. Nie mam zadnych zastrzezen. Pozdrawiam Pana Mariusza.

Pozdrawiam Pana Mariusza.

Zgadzam się z poprzedniczką. Leczenie złamanego zęba z wymyślaniem po drodze problemów to bardzo duży koszt i wiele niepotrzebnych zabiegów.W innym gabinecie ząb szło naprawić bez zbędnych zabiegów.

Pan Cichanowicz ma oko w dobieraniu koloru wypełnienia zęba i doboru protezy. Niestety mojego zęba potraktował jak maszynkę do pieniędzy. Kilka razy naprawiał mi ułamanie. Nigdy nie zaproponował innej metody. Ostatecznie mam resorpcję tego zęba i zabieg implantacji przed sobą, bo pan Cichanowicz spieprzył zabieg wybielania. Teraz wiem że wszystkie zabiegi zw. z tym zębem były przez pana Cichanowicza błędne. Jestem bardzo rozżalona, bo tracę swój ząb i żaden implant, który będzie mnie nieźle kosztował, nie będzie lepszy.