lekarz Mariusz Cywiński

Pediatra, USG

Bardzo polecam. Nie trzeba wszystkiego dopytywać. Lekarz wszystko wyjaśnia zrozumiale, jak przebiega leczenie, na czym polega choroba co może się dziać itd. Badanie jest dokładne i diagnoza u nas zawsze trafna w 100%. To samo z lekami, zawsze dobrane idealnie i od razu widać poprawę. Fajne podejście do dzieci.

Wielokrotnie i skutecznie już nam pomógł. Poświęca pacjentowi wiele czasu, obrazowo tłumaczy objawy choroby i sposób leczenia.

Lekarz kompetentny rzeczowy polecam każdemu dziecku.POLECAM!!!!!

Lekarz kompetentny rzeczowy polecam każdemu dziecku.POLECAM!!!!!

Poświęca na zbadanie dzieci + objaśnienie bardzo d. czasu. Ma dobre podejście do dzieci. Tłumaczy chorobę + metodę leczenia.Badzo miły i kompetentny.

Polecam tego pediatrę. Leczę swojego syna już ponad 3 lata u Pana doktora i zawsze diagnozy są trafne. Ma wspaniałe podejście do dzieci, ale najważniejsze jest to, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Mam do niego zupełne zaufanie.