dr n. med. Mariusz Głowacki

Neurochirurg

Beznadzieja, bierze kasę i bujaj się sam,do operacji jest pięknie, potem...żegnaj,zmienia placówki, nie odbiera telefonu

Jestem 3 tygodnie po operacji kręgosłupa lędźwiowego . Lekarz Głowacki wykonywał mi tą operacje i jestem zadowolony z jego pracy i zaangażowania Po trzech dniach od operacji opuściłem szpital o własnych siłach Bardzo polecam tego lekarza

Bardzo polecam tego lekarza

Dr. Głowacki to bardzo miły i kontaktowy człowiek, znający się na tym, co robi. A to, że zajmuje się dietą optymalną nie ma nic do rzeczy! Jestem 14 lat na żywieniu optymalnym i żyję! Jak się źle stosuje, to zaszkodzi. I proszę nie pisać o dr.Kwaśniewskim że to "killer"! Dzięki Niemu pozbyłam się bardzo wielu dolegliwości! Pozdrawiam wszystkich "niedowiarków".

„Pozazdrościłam” mężowi i w lutym bieżącego roku, sama położyłam się do szpitalnego łóżka. Mój bardzo sfatygowany w dolnej części kręgosłup – podobnie jak w przypadku męża – operował znakomity neurochirurg i wspaniały człowiek, dr. Mariusz Głowacki. Dochodzę do siebie z tą założoną mi stabilizacją wolno, ale ufam, iż pod jego kierunkiem wszelkie dolegliwości mi ustąpią i znowu będę mogła oddawać się swej dziennikarskiej pasji. Dziękuje Panu, Panie doktorze z całego serca. Irena Zofia Pielka z Warszawy.

Po trzech tygodniach bardzo silnego bólu nogi spowodowanego przepukliną w odcinku lędźwiowym doszedłem na czworakach do gabinetu dr. Głowackiego. Doktor miał juz ponad półtoragodzinne opóźnienie, ale i tak został dłużej i mnie przyjął, mimo że nie byłem umówiony, a miejsc dawno nie było. Trafna diagnoza, szybka operacja, niemal natychmiastowa ulga. Ale najważniejsze: polecił mi go lekarz operujący z wieloma neurochirurgami. Nasze (pacjentów) opinie i odczucia są ważne, ale jeszcze ważniejsze są specjalistów, którzy widzą maestrię doktora "od kuchni". Dlatego polecam dr. Głowackiego. A przede wszystkim dziękuję mu za moje plecy! M. Kolodziejski

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Polecam z pełną odpowiedzialnością.Mi pomógł bardzo i dosyć szybko.

Wspaniały chirurg, wciąż wzbogacający swoje metody leczenia o najnowsze techniki. Miły, uprzejmy dla pacjentów i empatyczny.

Wyjatkowo nieprzyjazny lekarz.Pracuje na kilku etatach i robi łaskę, ze rozmawia z pacjentem. Ponadto jest tzw,doradca w diecie optymalnej potencjalnego "killera"Jana Kwasniewskiego.Jakim cudem dr Głowazcki jest dr nauk med. skoro zajmuje sie szkodliwa dieta Kwasniewskiego.Wiem, co mowie, bo korzystalem z tej diety 1,5 roku o 1,5 za dlugo.Gdy pojaawily sie powazne problemy pseudodoradca Głowacki zignorowal moj problem , a wiedzial, ze bardzo potrzebuje pomocy.Gdy ktos oczekuje pomocy od tego materialisty, raczej jej nie otrzyma.

Jestem już 8 miesięcy po operacji kręgosłupa lędźwiowego, którą wykonywał właśnie lekarz, Mariusz Głowacki. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ czuję się dobrze. Mam wstawiony stabilizator tytanowy, który jak na razie spełnia swoje zadanie. Bardzo dziękuję Panu za zainteresowanie, uprzejmość i świetnie "zrobioną" operację. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i lekarzem-specjalistą. Już kilku osobom poleciłam Pana, jako lekarza kompetentnego i godnego zaufania. Joanna Zacharska-Ernst

Joanna Zacharska-Ernst

Kompetentny lekarz, wspaniały człowiek i świetny specjalista