lekarz Mariusz Herwich

Doktor na prawdę bardzo uprzejmy. Doktor operował mi zaćmę. Wszystko w jak najlepszym porządku. Natomiast oddziałowa w szpitalu w Pile strasznie niemiła, nieuprzejma, niestety na niej się zawiodłem.

Jestem genetycznie obciążony ryzykiem jaskry. Doktor podchodzi w sposób profesjonalny, tłumaczy dokładnie, jest w pełni świadomy również nowoczesnych metod leczenia. Pamiętajmy, że to nie "siedzące okulista teoretyk", tylko praktyk, który również wykonuje operacje na oku. Polecam

Po przeczytaniu tylu pozytywnych komentarzy zastanawiam się czy byłam u tego samego lekarza o którym inni pacjenci tu piszą. Moje dziecko nie chce słyszeć o wizycie u tego specjalisty. Z tak nieuprzejmym lekarzem jeszcze się w swoim życiu nie spotkałam, z całym szacunkiem do kompetencji. Zero cierpliwości, uprzejmości do małego pacjenta.

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

Prrzprowadzona przez dra M.Herwicha operacja /zaćmy/to sama
przyjemność.Majstersztyk.Wynik;powrót do domu w następnym dniu.

Naprawdę polecam Pana doktora Herwich. Zarejestrowany telefonicznie u niezbyt miłej Pani Jednak sama fachowość PAna doktora i uprzejmość bardzo mnie zaskoczyła. WIzyta prywatna bo w szpitalu nie bylo dyżurnego okulisty więc pomocy udzielił i za DARMO co musze podkreślić na prywatnej wizycie. Ukłony i szczerze polecam. Chciałem zapłacić ale pieniędzy nie przyjął

profesjonalista,lekarz o wysokiej kulturze osobistej,,operacja, konsultacje i powrót do normalnego widzenia.JKŁ

Niedawno doktor Heriwch dokonał operacji mojego oka .Jestem zadowolona i bardzo wdzięczna za odzyskanie widzenia w prawym oku. Dobry fachowiec. Polecam

SUPER LEKARZ ZDECYDOWANY,RZECZOWY,KOMETENTNY

SUPER LEKARZ ZDECYDOWANY,RZECZOWY,KOMETENTNY

super człowiek i bardzo dobry specjalista - polecam wszystkim którzy mają problem ze wzrokiem . Robert - Piła

Robert - Piła

lekarz z powołania dla którego pacjent jest ważniejszy niż idące za nim pieniądze.Bardzo dokładnie zajął się badaniami. Bardzo polecam tego specjalistę.