dr Mariusz Jóźwiak

Chirurg onkolog

Doktor Mariusz Jóźwiak jest nie tylko wyjątkowym specjalistą, ale także człowiekiem. Lekarz z powołania, który widzi człowieka i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Rzeczowo, cierpliwie, wszystko dokładnie tłumaczy. Najlepszy lekarz na jakiego można trafić!

Dziękuję Bogu, że trafiłam do doktora. Ten wspaniały lekarz jest DAREM NIEBIOS dla ludzi.. Cudowny człowiek, cierpliwy, życzliwy, w 100% zaangażowany w leczenie pacjenta.

Pisze swoją opinie jako pacjent który przeszedł głęboką operacje . Pragnę podziękować doktorowi Mariuszowi za uratowanie mi życia , pragnę podziękować za opiekę pooperacyjna za wiedzę i tłumaczenie spraw medycznych językiem zrozumiałym dla pacjenta , pragnę podziękować za czas jaki mi poświecił . Jego wiedza jest nie oceniona , niezwykle empatyczny lekarz , profesjonalista których się nie spotyka , dziękuje za poświęcony w wolne dni czas aby doglądać swojego pacjenta , dziękuje za wszystko i życzę samych sukcesów zarówno w pracy jak i życiu osobistym .

Cudowny człowiek i najlepszy chirurg :) piszę jako pacjentka i osoba z branży medycznej, która trafiła do doktora zupełnie incognito. W swojej kilkunastoletniej karierze nie spotkałam się z tak zaangażowanym podejściem chirurga do pacjenta, a od zawsze pracuję z chirurgami. Czułam się bardzo zaopiekowana i w każdym momencie mogłam liczyć na kontakt z Doktorem, był ze mną od momentu podejrzenia choroby przez operację aż do zakończenia leczenia. Zawsze wspierał, wszystko wyjaśniał, w każdym kryzysowym momencie był :) zawsze punktualny, pamiętający o pacjencie, sympatyczny, dostępny i w 100% zaangażowany. takich chirurgów w dzisiejszych czasach już się nie spotyka... Pozdrawiam serdecznie Doktorze jeśli Pan to czyta- na zawsze wdzięczny za Pana serce i zaangażowanie Guz piersi L 12/2021 :)

Czy ktoś może mi napisać gdzie przyjmuje prywatnie Pan Doktor? To bardzo pilna sprawa, chodzi o moją mamę u której wykryto guza trzustki.

Czy ktoś może mi napisać gdzie przyjmuje prywatnie Pan Doktor?
To bardzo pilna sprawa, chodzi o moją mamę u której wykryto guza trzustki.

Dr.Mariusz jest moim lekarzem od 2005 r. Gdy dopadł mnie po raz drugi rak piersi tylko do niego miałam zaufanie. Dzięki niemu cieszę się życiem, jest faktycznie bardzo skromny . Lekarz z powołania, zawsze wszystko Ci wytłumaczy mimo, że jest oblegany. Dużo zdrowia i wytrzymałości doktorze.

Dr Mariusz Jóźwiak jest "moim" lekarzem od siedmiu lat. Operował mnie i nadal chodzę do niego na wizyty kontrolne. Ze świecą szukać takich lekarzy jak on. Zawsze ma czas dla pacjenta, poświęca nawet swój prywatny, aby doglądnąć, w jakim stanie jest chory. Do tego niesamowita cierpliwość, życzliwość, wiedza medyczna i wspaniałe poczucie humoru :)

Pan Doktor Jóźwiak to lekarz z zagrożonego wymarciem gatunku lekarzy. Podjął się zooperowania mnie pomimo, że operacja była bardzo skomplikowana. Operacja przeprowadzona została perfekcyjnie. Pan Doktor każdego dnia czy to przed, czy już po operacji przychodził do mnie codziennie,nie zależnie czy był w pracy, czy miał wolne. Merytoryczny, profesjonalny, opanowany, zaangażowany w wyleczenie pacjenta w 100% przy tym uśmiechnięty, posiadający poczucie humoru. Profesjonalista w każdym calu. W ciężkich chwilach rozmowa z nim podnosiła mnie na duchu, jego poświęcenie dało mi tak dużą motywację powrotu do zdrowia, że ludzie z moją chorobą po operacji dochodzą do siebie różnie, niektórzy 3 miesiące, niektórzy pół roku a mi się udało wyjść ze szpitala po 18 dniach. Pomimo, że przed operacją zakładano, że wyjście ze szpitala będzie możliwe co najmniej po miesiącu od operacji. To wszystko dzięki Panu Doktorowi. Co mogę napisać więcej o człowieku, który uratował mi życie? Każdy chce żyć nie zależnie od wieku ale ja mam 29 lat i bardzo chciałem żyć. Panie Mariuszu wielokrotnie Panu dziękowałem, jednak żadne słowa, czyny nie są współmierne do tego co Pan dla mnie zrobił. Życzę Panu jak najlepiej, dużo zdrowia aby mógł Pan jak najdłużej otaczać troską ludzi w potrzebie.

Takich lekarzy jak doktor Mariusz Jóźwiak już nie ma, jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie, świetnym człowiekiem, który tak opiekuje się swoim pacjentem, że ja z czegoś takiego jeszcze nie widziałam, żeby lekarz przychodził po kilka razy w ciągu dnia do pacjenta, albo przyjeżdżał do niego w soboty, nie wspomnę o samej operacji, której każdy szczegół zrobiony był perfekcyjnie. Oby więcej było jakich lekarzy.

W dniu wczorajszym, Szanowny Pan Doktor Jóźwiak, operował moją 44 letnią siostrę . Dołączył do lekarzy kardiologów w instytucie w Aninie, gdzie siostra miała wykonywaną, poważną operację serca i jednocześnie zabieg usunięcia piersi . Obiecał Siostrze , przed zabiegiem , że mimo wielu obowiązków, będzie Ją każdego dnia , choć na chwilę, odwiedzał , by mieć pewność, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dziś, zgodnie z obietnicą, był u siostry w czasie , gdy ta została odointubowana, poświęca swój prywatny czas w trosce o swoich pacjentów. Dziś to niespotykane, stąd ...

Dziś, zgodnie z obietnicą, był u siostry w czasie , gdy ta została odointubowana, poświęca swój prywatny czas w trosce o swoich pacjentów. Dziś to niespotykane, stąd też twierdzę, że takich lekarzy w Polsce w państwowych placówkach nie ma . Jestem Doktorowi, niezmiernie wdzięczna, za Jego Człowieczeństwo NAJWYŻSZYCH LOTÓW.

Muszę w tym miejscu nadmienić, że Ten cudowny lekarz , wiele lat temu, uratował życie, mojej starszej Siostry, wtedy już wykazał się niesamowitą kompetencją, ale również, niespotykanym podejściem do pacjenta.