lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Usuwałam o Pana Doktora cztery ósemki. Bardzo miły i przesympatyczny człowiek. Dokładnie wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał. Ma świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!

Super Chirurg Ma dobre serce. Dokładny, miły. Zaangażowany w to co wycina że szczęki. Wszystkim gorąco polecam. Jestem zachwycona dobrą postawą. Wycinał mi kość głęboko zarosnietą 😊👍

Pan doktor przeprowadził zabieg podcinania wedzidelka języka u mojej 4letniej córki. Świetne podejście do małej pacjentki, pełna informacja dla mnie jako rodzica 😉 Podziękowania rownież za miła asystę Pani Beaty. Jutro z przyjemnością idziemy na kontrole.

Super lekarz, świetne podeście do pacjenta, pełen profesjonalizm, zawsze zażartuje, wszystko wytłumaczy POLECAM!

Usuwałam u tego Pana dwie ósemki. Dobry lekarz i przemiły człowiek. Nic nie bolało, rwanie potrwało chwilę, nie było żadnych komplikacji. Lekarz jest uprzejmy, ma dobre podejście do pacjenta, jest uprzejmy. Wszystkim życzę, aby leczyli się właśnie u takich lekarzy:)

Pan lek. med. Mariusz Kaczmarek jest niekompetentny chirurgiem szczękowym. Uszkodził mi nerwy w 2010 roku i do tej pory nie mam czucia, zabig był bardzo bolesny gdyż usunięcie odbywało się kiedy miałam stan zapalny, dopiero Pan dr. Damian Dudek przyjmuje w Olmedzie ul. Zajączka 1 przywrócił mi wiarę w Lekarzy usunęłam u niego 3 ósemki bezboleśnie bez komplikacji Serdecznie polecam!! Świetny Specjalista.

U Pana doktora wyrywałam wszystkie cztery 8, dwie na kase chorych a dwie prywatnie, nei odczułama zadnej roznicy w podejsciu Pana doktora! Jest naprawde swietnym lekarzem!!!!!!!!!!! POlecam

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Bardzo dobry specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta, polecam w 100 %

Świetny lekarz ... Serdecznie wszystkim polecam... Bezbolesnie i kompleksowo usunal mi zabki .. Jest godny zaufania i strasznie miły... Takze goraco polecam jesli macie duzy problem z zebami kierowac sie tylko do tego lekarza...

Świetny chirurg, ma super podejście do pacjenta. Bardzo miły i sympatyczny Pan z poczuciem humoru. Kompleksowo i sprawnie usuną mi dwie ósemki. Jestem bardzo zadowolona, polecam w 100%. Nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć sobie w naszym kraju takich specjalistów.