lekarz Mariusz Kadela

Bardzo dobry lekarz leczy mojego syna i nie mogę złego zdania powiedzieć na jego temat zawsze uśmiechnięty i wesoły a przy tym kompetentny i uprzejmy ,fakt zabiegany ale zawsze potrafi poświęcić tyle czasu ile tego wymaga sytuacja pacjentowi i jego rodzicom .

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z LEKARZA Byłam u niego pierwszy raz z córką i leczymy się u niego UPRZEJMY TŁUMACZY DOBRZE CHOROBĘ POŚWIĘCA TYLE CZASU ILE TRZEBA z córką i z mężem UFAMY MU :):):)WIĘCEJ TAKICH WSPANIAŁYCH LEKARZY !!!!!!!!

Problemy z moim obojczykiem zaczęły się od kwietnia 2014 roku.Od tego czasu zajmuję się mną Pan Doktor Mariusz Kadela.Jest to bardzo sympatyczny,miły,ciepły i godny zaufania człowiek.Ma wspaniałe poczucie humoru i można z nim porozmawiać dosłownie o wszystkim.Czasami jest zakręcony i strasznie zabiegany ponieważ ma mnóstwo pracy,ale pomimo to znajduje czas dla swoich pacjentów :) Zawsze stara się wszystko jak najprościej wytłumaczyć.Ciągle chodzi uśmiechnięty i wesoły.Ufam mu bezgranicznie.Wie gdzie tkwi problem i jak go rozwiązać.Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego lekarza :) Jest po prostu najlepszym lekarzem pod słońcem !

Aż trudno uwierzyć, że można spotkać taki sympatycznych lekarzy . Trochę widać , że zabiegany, ale dla pacjenta zawsze miły i wszystko tłumaczy. Polecam !

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

bardzo ludzku nie wywyższa się można z nim porozmawiać

super lekarz kompetentny i godny zaufania

super lekarz kompetentny i godny zaufania

Od dawna chodzę po lekarzach z moimi kolanami. Pierwszy raz trafił mi się taki lekarz, którego o nic nie musiałam pytać. Sam wszystko wytłumaczył :) jest wspaniałym lekarzem. Polecam wszystkim, wie co robi i jest godny naszego zaufania.:)

Świetny specjalista, z przemiłym podejściem do pacjenta, mądry i ciepły człowiek, polecam wizytę u Pana Doktora

UPRZEJMY, MIŁY,ZNAKOMITY SPECJALISTA, LEKARZ GODNY POLECENIA,WIĘCEJ TAKICH LEKARZY