lek. med. Mariusz Kasperczyk

Pan doktor usuwał mi kamienie jestem bardzo zadowolona Bardzo dobry i miły lekarz Dziękuję Panu doktorowi który przyjął mnie na izbie przyjęć i skierował mnie właśnie do tego Pana Doktora Bardzo dziękuję Panom M Domagała i M Kasperczak oboje godni polecenia super lekarze

Bardzo polecam pana Doktora.Przemily i cieply czlowiek.Sprawia, ze stres i jakiekolwiek obawy przestaja istniec.Serdecznie dziekuje za wszystko i jeszcze raz polecam wszystkim leczyc sie u pana Doktora

Pan Doktor Kasperczyk uratował mi życie, dobrze postawił diagnozę. Dzięki Niemu uniknęłam niepotrzebnej operacji. To przede wszystkim myślący Lekarz, dla którego ten zawód jest wciąż sztuką, nie stał się algorytmem. Polecam Pana Doktora wszystkim. Jest nadzieja w tym trudnym świecie :)

Polecam Pana Doktora wszystkim. Jest nadzieja w tym trudnym świecie :)

Pan doktor Mariusz Kasperczyk to wspaniały fachowiec,rzeczowy,kompetentny,taktowny, skrupulatny, wzbudzający zaufanie, z niezwykłym podejściem do pacjenta, Cudowny ciepły i życzliwy człowiek. Przeprowadził u mnie gastroskopię oraz cholecystektomię laparoskopową. Z całą odpowiedzialnością serdecznie polecam oraz dziękuję za wspaniałą opiekę. Joanna W.

Joanna W.

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził operację po, której czuję się jak nowo narodzony. Bardzo miła i przyjemna atmosfera. Polecam

To jest najlepszy lekarz jakiego znam. Przeprowadził dwie moje operacje chirurgiczne w Szpitalu Górniczym, Wspaniały, profesjonalny i bardzo empatyczny lekarz i cudowny człowiek. Polecam wszystkim. Dziękuję Panie Doktorze. Monika

Świetny fachowiec, specjalista wysokiej klasy. Pragmatyczne podejście. Luźny w obyciu, ludzki, sympatyczny. Udziela pomocnych informacji bardzo kompetentnie.

Bardzo dobry chirurg , rzeczywiście można na nim polegać. Co ważne , ma dobry kontakt z pacjentami i do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Jest pogodny i pełen pozytywnej energii co w kontakcie z pacjentem jest bardzo ważne. Naprawdę można go polecić .

Niesamowity człowiek i wspaniały specjalista. Bardzo ludzki w porównaniu z pozostałymi lekarzami, którzy nie widzą człowieka tylko jednostkę chorobową. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Trudno w obecnych czasach znaleźć lekarza tak pełnego empatii i zrozumienia dla pacjenta.

doktor Kasperczyk operował mi przepuklinę pachwinową w WSS Sosnowiec, zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, na drugi dzień po zabiegu wyjście ze szpitala już bez środków przeciwbólowych. Polecam