dr Mariusz Kozłowski

Laryngolog

Fantastyczny lekarz! I jeszcze z Sosnowca (co może zadziwić niejednego ślązaka)!! :) Ale do rzeczy, bo to co powyżej jest mniej istotne... Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę ...

Świetne podejście do pacjenta, współpracowników, także personelu nie-medycznego. Doktor ma kompetencje, a wnoszę po zabiegach, które przeprowadził na mojej osobie (FESS, septoplastyka nosa). Zdecydowana poprawa funkcjonowania po, wyleczone i wyczyszczone wszystkie zatoki! Dodatkowo, co niezbyt częste w tym zawodzie posiada świetne podejście do tego co robi, ma dystans do siebie i innych oraz meeega poczucie humoru. Pobyt w szpitalu to nic ciekawego, ale u doktora Kozłowskiego na chwilę można o tym zapomnieć. Dodatkowo bardzo profesjonalny oraz sympatyczny zespół współpracowników! Polecam każdego z lekarzy z jego oddziału (bardzo sympatyczne Lekarki)!! Ogólnie bardzo zabiegany, ale przede wszystkim poświęcony swojej profesji Lekarz! Polecam!

Nie polecam. Wizyta kosztuje 200 zł , na której pan nawet nie zrobił USG. Zagaduje, uśmiecha się , a na koniec przepisuje kropelki do nosa -porażka. Dobry jest tylko z robienia wokół siebie dobrego pijaru

Wspaniały lekarz. Bardzo miły i sympatyczny. Cieszę się, że mnie operował, miałam usunięty płat głosowy z polipem. Nie straciłam głosu, wszystko jest dobrze. A tak bardzo się bałam. To wspaniały człowiek.

Jestem niezmiernie zadowolona z pobytu na laryngologii w Szpitalu. Mialam robiony zabieg. 3 miesiące meczylam sie z oddychaniem przez polip w nosie. PAn doktor wspaniale pozbył się go z nosa. Zabieg odbyl sie bezboleśnie (mimo mojego strachu) i bez zadnych powiklan. Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

Pan doktor i inni tam pracujący lekarze - oceniam na 6

Nie polecam tego lekarza bardzo grzecznie się zachowuje w swoim gabinecie, bo za obejrzenie nosa, czy ucha nie wypisując recepty kasuje 150 zł i nie daje rachunku, cała wizyta trwa 10 min. Po tej wizycie zaprasza do szpitala nr. 1 w Sosnowcu i obiecuje że się zaopiekuje. A kiedy już dojdzie do spotkania w szpitalu naraz wszystko zapomniał i zachowuje się gbur, wciela się w postać człowieka aroganckiego i bardzo jest nie grzeczny. Nie chcemy lekarzy materialistów.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Piotr Wardas

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź