lekarz Mariusz Kratus

2,4
1,5
2,1
1,8

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Chodziłam do tego Pana od początku ciąży cały czas mówił że jest wszystko dobrze z dziecko rozwija się prawidłowo. Przypadkiem na wizycie u innego lekarza w tej samej przychodni dowiedziałam się w piątym miesiącu że jestem w zagrożonej ciąży bliźniaczej. Spędziłam 10 tygodni w Warszawie na patologii ciąży. Jak można tak się mylić i nazywać się lekarzem .. Unikajcie tego "lekarza".

Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić.
Unikajcie tego "lekarza".

Unikajcie tego lekarza. Nie pomógł mi w żaden sposób, nie chciał mnie leczyć, zlekceważył mnie. Jest niekompetentny, arogancki i unosi się głosem. Nie powinien być lekarzem.

Ten czlowiek jak go tak mozna nazwac nie powinien byc lek.bo tylko szkodzi innym i mam nadzieje ze to do niego wróci

Lekarz, który nie leczy. Torbiel widoczny podczas trzech wizyt, a pan Kratus przepisywał tylko tabletki, które nic nie dawały. Całkowicie nie polecam.

Całkowicie nie polecam.

witam was dziewczyny radze wam uważajcie natego lekarza M Kratusa jest niekompetentny i ta jego szydercza minka a popatrzec to on sobie umie nieumie nawet zrobić usg i zataja choroby przed pacjetkami tomu nawet swietnie wychodzi nie polecam

Lekarz kompetentny, spełnił moje oczekiwania.

Lekarz kompetentny, spełnił moje oczekiwania.

Mam wrażenie że moja wizyta była bardziej spotkaniem towarzyskim aniżeli wizytą lekarską. Pan M. Kratus (trudno mi nazwać tego pana lekatrzem) nie pomógł mi w ogóle- lekarz rodzinny stwierdził u mnie zaburzenia hormonalne czego skutkiem są problemy skórne. Niestety, pan Kratus nie potrafił rozwiązać tego problemu i odesłał mnie z powrotem do lekarza rodzinnego!!!

Ni to zaszkodzi, ni to wyleczy... Popatrzeć lubi...

Ni to zaszkodzi, ni to wyleczy... Popatrzeć lubi...