Mariusz Kurpik

Chirurg urazowy

Genialny lekarz, genialny człowiek, do tego skromny i z poczuciem humoru. Ktoś pytał, czy zna ktos operowanego pacjenta. Owszem ja znam - mojego męża. Dr Kurpik uratował mojemu mężowi nogę, którą inny lekarz chciał po prostu odciąc. Dodam, ze noga mimo, iż była masakrycznie roztrzaskana w drobny mak jest prosta i sprawna, jedynie sporo blizn ją szpeci. Ale miec nogę a nie miec...!?!

Genialny lekarz, genialny człowiek, do tego skromny i z poczuciem humoru.

Bardzo dobry lekarz.W moim przypadku trafnie postawił diagnozę,skierował mnie na badanie rezonansu i później wraz z rehabilitantem świetnie pomógł mojemu kręgosłupowi.Gorąco polecam.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u doktora Kurpika. Jego kompetencja jest mala. Czy zna ktos pacjenta ktory byl operowany przez doktora

Beznadziejny, mimo że jest zastępcą ordynatora, nie potrafi czytać zdjęcia rtg jego diagnoza nijak się miała ze stanem faktycznym, nie polecam, omijajcie tego człowieka szerokim łukiem, gdyż przy takiej wiedzy może jedynie komuś krzywdę zrobić

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Oby więcej takich pracowników służby zdrowia.

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Oby więcej takich pracowników służby zdrowia.

Lekarz z powołania.Bardzo życzliwy,poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu,kompetentny.Cieszy się wraz z pacjentem z efektów leczenia.Służy dobrymi radami.Takich lekarzy potrzeba więcej.