dr Mariusz Łazarz

Chirurg urazowy

Bardzo kompetentny i kontaktowy lekarz. Przedstawia swoją wizję operacji, tłumaczy, chętnie odpowiada na pytania. Doświadczenie. Przygotowuje się do zabiegu, analizuje, by uchronić pacjenta przed np. dwoma operacjami. Do tego takie małe cięcie :-). Przekazuję szczere wyrazy wdzięczności za usunięcie zgorzelowego "monstrum" :-)

Lekarz przez wielkie L. Wzór prawdziwego LEKARZA. Mówiący prawdę, mający szacunek dla pacjenta, o wielkiej wiedzy i kompetencji. Uratował życie mojej mamie.

Świetny chirurg o dużej wiedzy i Prawdziwy lekarz z powołania.To dr.Łazarz uratował mi życie-Dziękuje.

Pierwszy kompetentny i życzliwy lekarz w tym szpitalu a bywam tam niestety często. ma czas dla pacjenta, tłumaczy chorobę, leczenie. całkowite przeciwieństwo lekarza z Izby Przyjęć, wstrętnego niedomytego gbura. Polecam tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz. Opiekował się mną po zabiegu ecpw. Przemiły, wszystko mi wytłumaczył, zwrócił uwagę na odchylenia w badaniach laboratoryjnych, zalecił dalsze postępowanie. Profesjonalny w podejściu do pacjenta, a jednocześnie z poczuciem humoru.

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Grodzisk Mazowiecki"?

Micha Szyszka

Chirurg urazowy