lek. dent. Mariusz Legutko

Doktor Legutko rozpoczął wizytę od analizy mojego problemu, później wytlumaczył co dokładnie będzie robione oraz ile to potrwa (dla mnie to ważne, bo podczas zabiegu nie da się już skomunikować z dentystą z wiadomych względów). Minimum stresu, profesjonalne podejście, duża wiedza i dużo poświęconego czasu. No i, co najważniejsze, już nie boli :)

Świetny fachowiec, po prostu mistrz. Pomógł mi w wyleczeniu zęba i założeniu korony. DO tego cierpliwy i miły.

Serdecznie polecam! Zdecydowałem się na leczenie u Pana doktora i jestem w 100 procentach zadowolony. Wojtek

Miałam ogromne problemy z zębami pogłębione tylko wizytami u różnych dentystów i w końcu trafiłam na Pana Legutko (z polecenia). Pan doktor bardzo mi pomógł. Jest kompetentny i tłumaczy pacjentowi na czym polega problem i jakie są wyjścia z sytuacji. Pełen profesjonalizm :) Bardzo gorąco polecam! Asia.

Asia.

bardzo dobry lekarZ! wyleczyl mi zeba kanalowo ktorego 3 lekarzy nie bylo w stanie doleczyc. koszt 550zl ale naprawde fachowe podejscie,super sprzet mily pan:) takze polecam:)

takze polecam:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024