lek. dent. Mariusz Legutko

Leczę się u Pana Doktora od trzydziestu lat, jest to szmat czasu.Nigdy jednak nie pomyślałam o zmianie lekarza. Od trzydziestu lat wracam niezmiennie do Doktora Legutki. Zawsze imponuje mi Jego profesjonalizm, perfekcja w wykonywaniu leczenia, ogromna cierpliwość, spokój i wyrozumiałość. Wysoka kultura i wspaniały dowcip są wisienką na torcie. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy,a swoje propozycje leczenia zawsze uzasadnia. Najważniejszy dla Doktora jest pacjent. Poświęci bardzo dużo czasu, wysiłku, uwagi, aby pacjent wyszedł z Jego gabinetu radosny. Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu tego SPECJALISTĘ.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Państwu tego SPECJALISTĘ.

Szanowni Państwo, polecam z pełną odpowiedzialnością. To naprawdę mistrz w swoim fachu. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami, które tu zamieszczono. Życzę uśmiechów " pełna gębą" ! Paweł Szymanowicz

Szanowni Państwo,
Życzę uśmiechów " pełna gębą" !
Paweł Szymanowicz

Niezależnie od sprawności manualnej, to przede wszystkim znakomity lekarz, w moim rozumieniu etyki tego zawodu. Polecam wszystkim, którzy "boją się dentysty".

Doktor Legutko rozpoczął wizytę od analizy mojego problemu, później wytlumaczył co dokładnie będzie robione oraz ile to potrwa (dla mnie to ważne, bo podczas zabiegu nie da się już skomunikować z dentystą z wiadomych względów). Minimum stresu, profesjonalne podejście, duża wiedza i dużo poświęconego czasu. No i, co najważniejsze, już nie boli :)

Świetny fachowiec, po prostu mistrz. Pomógł mi w wyleczeniu zęba i założeniu korony. DO tego cierpliwy i miły.

Serdecznie polecam! Zdecydowałem się na leczenie u Pana doktora i jestem w 100 procentach zadowolony. Wojtek

Miałam ogromne problemy z zębami pogłębione tylko wizytami u różnych dentystów i w końcu trafiłam na Pana Legutko (z polecenia). Pan doktor bardzo mi pomógł. Jest kompetentny i tłumaczy pacjentowi na czym polega problem i jakie są wyjścia z sytuacji. Pełen profesjonalizm :) Bardzo gorąco polecam! Asia.

Asia.

bardzo dobry lekarZ! wyleczyl mi zeba kanalowo ktorego 3 lekarzy nie bylo w stanie doleczyc. koszt 550zl ale naprawde fachowe podejscie,super sprzet mily pan:) takze polecam:)

takze polecam:)

Rewelacja! Fachowy, kompetentny! POLECAM KAŻDEMU

Rewelacja! Fachowy, kompetentny! POLECAM KAŻDEMU

Polecam na 1000 % *pełen profesjonalizm *leczenie na najwyzszym poziomie *doskonałe podejście do pacjenta

Polecam na 1000 %
*pełen profesjonalizm