dr n. med. Mariusz Lisiak

Naprawdę nic dodać, nic ująć. To świetny lekarz, który emanuje spokojem, a to na pewno jest bardzo ważne, gdy jest się w ciąży. Nie wprowadza niepokoju, wręcz przeciwnie. Poza tym widać gołym okiem, że zna się na rzeczy. Polecam wszystkim paniom bez żadnego wahania!

Lekarz absolutnie godny polecenia: fachowy, z ogromną wiedzą, zrównoważony, przezorny, dyskretny. Podczas pierwszej wizyty może sprawiać wrażenie nieprzystępnego, ale każde pytanie ze strony pacjentki, a raczej niewiarygodnie wyczerpująca w wielu wątkach odpowiedź na owo pytanie ze strony doktora-rozwiewa to wrażenie. Poleciłam dr Lisiaka wielu koleżankom i wiem, że są jego wiernymi i b.zadowolonymi pacjentkami. Dodam, że dr prowadził moje 2 ciąże. Szczerze i gorąco polecam.

Prowadzil moja ciaze, jestem bardzo zadowolona, wszystko mi wytlumaczyl, jesli mialam jakies pytania badz watpliwosci zawsze potrafil udzielic mi informacji, osiagalny 24h na dobe 7dni w tyg pod telefonem, jesli nie moze odebrac, oddzwania.

polecam to naprawde dobry specjalista od 10 lat chodze na wizyty z roznymi problemami i zawsze moglam liczyc na odpowiednia pomoc

Dr Lisiak jest naprawdę super lekarzem:) ja jestem ,,trudną" pacjentką , zadaje milion pytan, a dr cierpliwie mnie słuchał, odpowiadał na pytania.Bardzo delikatny jak bada,polecam !!!! Joanna W:)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Bydgoszcz"?

Jacek Skórczewski

Pomorska 39