dr n. med. Mariusz Lisiak

Lekarz z powołaniem. Pan dr prowadził 2 moje ciąże. Od początku do końca czułam się dobrze zaopiekowana. Troszczy się o pacjentkę, odpowiada na każdą wiadomość, oddzwania. Podczas cc potrafił mnie uspokoić, a podczas operacji panowała przyjazna atmosfera. Opanowany i kulturalny. Podczas wizyt zadawałam dużo pytań, a dr cierpliwie i dokładnie na każde odpowiadał. Zawsze podkreślał, że w ciąży nie ma głupich pytań. Jestem bardzo wdzięczna!

Powiem tak jeśli ciąża ok to nie ma problemu polecam ale gdy tylko coś jest nie tak moim zdaniem warto wybrać innego lekarza. Malomowność oceniam na duży minus gdyż wyciąganie wszystkiego na siłę nie jest zbyt komfortowe bo i tak połowe zapomnimy o co chciałysmy zapytać a lekarz nie dopyta sam o nic i czasem można poczuć się jak intruz choc przecież to wizyta prywatna..

Jestem pacjentką Pana doktora od 4 lat w trudnych dla mnie czasach szybko i fachowo załatwił moje problemy mogę z czystym sumieniem powiedzieć że dał mi lepsze życie

Naprawdę nic dodać, nic ująć. To świetny lekarz, który emanuje spokojem, a to na pewno jest bardzo ważne, gdy jest się w ciąży. Nie wprowadza niepokoju, wręcz przeciwnie. Poza tym widać gołym okiem, że zna się na rzeczy. Polecam wszystkim paniom bez żadnego wahania!

Lekarz absolutnie godny polecenia: fachowy, z ogromną wiedzą, zrównoważony, przezorny, dyskretny. Podczas pierwszej wizyty może sprawiać wrażenie nieprzystępnego, ale każde pytanie ze strony pacjentki, a raczej niewiarygodnie wyczerpująca w wielu wątkach odpowiedź na owo pytanie ze strony doktora-rozwiewa to wrażenie. Poleciłam dr Lisiaka wielu koleżankom i wiem, że są jego wiernymi i b.zadowolonymi pacjentkami. Dodam, że dr prowadził moje 2 ciąże. Szczerze i gorąco polecam.

Prowadzil moja ciaze, jestem bardzo zadowolona, wszystko mi wytlumaczyl, jesli mialam jakies pytania badz watpliwosci zawsze potrafil udzielic mi informacji, osiagalny 24h na dobe 7dni w tyg pod telefonem, jesli nie moze odebrac, oddzwania.

polecam to naprawde dobry specjalista od 10 lat chodze na wizyty z roznymi problemami i zawsze moglam liczyc na odpowiednia pomoc

Dr Lisiak jest naprawdę super lekarzem:) ja jestem ,,trudną" pacjentką , zadaje milion pytan, a dr cierpliwie mnie słuchał, odpowiadał na pytania.Bardzo delikatny jak bada,polecam !!!! Joanna W:)

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WIZYT U DR.LISIAKA,RZECZYWIŚCIE JEST SKROMNY I NIEGADATLIWY;-) JEDNAKŻE WYSTARCZY ZAPYTAĆ A ROZWIEJE WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI...PROWADZIŁ MOJĄ CIAZE,KTÓRA NIE PRZEBIEGAŁA ZBYT DOBRZE,A JEDNAK ZAKOŃCZYŁA SIĘ POWODZENIEM;-)DZIEKI SZYBKIEJ INTERWENCJI CIECIA CESARSKIEGO PRZEZ PANA DOKTORA.UWAZAM IŻ PAN DOKTOR JEST PRZEZORNY I WIE ŻE LEPIEJ"DMUCHAC NA ZIMNE"POLECAM,ALE TO JEST TYLKO MOJA OSOBISTA OPINIA;-)

Prowadzil moja ciaze, faktycznie malo mowi ale odpowiada na kazde pytanie wyczerpujaco, na poczatku malomownosc mi przeszkadzala potem przerodzila sie w zalete poniewaz w ciazy odbieralam wiele zeczy z przerysowaniem i niepotrzebne slowa moga tylko wywolac niepokój, dzieki temu ze jest spokojny i ja bylam spokojna a to w ciazy wileki skarb. Jest bardzo przezorny i dokladny, jesli komus zalezy na zdrowiu i fachowej opiece polecam