lekarz Mariusz Maj

Niestety, ale za prywatna wizytę zapłaciliśmy, a niczego konkretnie się nie dowiedzieliśmy. Pan doktor odsyłał nas do innych lekarzy, a chodziło o oparzenie, czyli o coś, na czym de facto powinien się znac. Nie uznaję tej wizyty za wnoszącą cokolwiek do naszego przypadku. Jest mi tym bardziej przykro, że lekarz uznał, że dziecku nie przeszkadza krwawiąca blizna w funkcjonowaniu (?). Przepraszam, ale nie szukamy lekarzy i nie płacimy im 200 zł, by usłyszeć, żebyśmy tak to zostawili, bo co to przeszkadza. Uprzejmy, ale nie płacimy za usmiech, ale fachową poradę. Inni lekarze doradzają różne metody działania, a ten: zostawić i ok. Dla mnie niezrozumiałe, taki sposób podejścia i kasowania pieniędzy za nic powinien być piętnowany.

Bardzo miły sympatyczny lekarz. Znający się na swojej pracy. Widać prawdziwy specjalista. Godny polecenia

w mojej opinii lekarz z powołania, trafiłam do Niego z polecenia i za nic na świecie bym go nie zmieniła, kompetentny, odpowiada na każde pytanie i poświęca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba. Poza tym miły, sympatyczny, uśmiechnięty... Gdyby było więcej takich lekarzy nie miałabym takiej opinii o NFZ jaką niestety póki co mam. Polecam wszystkim tego świetnego lekarza...

SYMPATYCZNY - ZDECYDOWANY - KOMPETENTNY -

SYMPATYCZNY - ZDECYDOWANY - KOMPETENTNY -

bardzo rzeczowy lek. i miły człowiek .ma podejście do pacjenta

bardzo rzeczowy lek. i miły człowiek .ma podejście do pacjenta

KONKRETNY, RZETELNY, UPRZEJMY, CIERPLIWY z dużym poczuciem humoru - fantastyczny lekarz. Godny zaufania i polecenia .

Trafiłam do tego pana z ostrym bólem brzucha, jeszcze tego samego dnia miałam operacje usunięcia wyrostka. Jako lekarza oceniam go bardzo dobrze, w porę ocenił i wytłumaczył, że nie ma na co czekać i należy poddać się operacji. I blizna taka niewielka :)

Niiie no dajcie spokój duzo gada mało może. Jola

Niiie no dajcie spokój duzo gada mało może. Jola

Bardzo uprzejmy, , kompetentny, wzbudza zaufanie . Gorąco polecam tego lekarza

Bardzo uprzejmy, , kompetentny, wzbudza zaufanie . Gorąco polecam tego lekarza

Bardzo kompetentny, grzeczny, wzbudzjący bardzo duże zaufanie. Przjmuje się pacjentem. Polecam