lekarz Mariusz Malarowski

Reumatolog, Internista

Bardzo kiepski. Tylko na kasę patrzy. A to, że potrafi słuchać, he.. dobre sobie. Chyba w drugą stronę. Wspomnijcie o pieniądzach to zobaczycie jaki dobry jest. Mnie potraktował zupełnie nieprofesjonalnie i popisał się wyjątkowym brakiem kultury. Nie polecam bo za o wiele niższą kasę ma się to samo i badanie na poziomie, bez przemądrzałych komentarzy. Ale to już kto co woli.

doskonały lekarz ,potrafi słuchać zawsze mi pomógł w problemach zdrowotnych gorąco polecam. jasinska.

jasinska.

Dla mnie swietny lekarz,jeszcze sie na nim nie zawiodlem.. a co do poprzedniej opinii ,,potem sie dziwimy ze jezdza takimi drogimi autami'' hehe ja sie wcale nie dziwie,nie po to sie ucza tyle lat zeby teraz nie moc sobie pozwolic na odrobine luksusu.

Dla mnie beznadziejny lekarz. W przychodni przyjmuje na fundusz ale badania typu rtg na koszt pacjenta (on ma za nie płacone z NFZ). Potem się dziwimy że takie drogie samochody mają.Gdy poszłam zapytać dlaczego mam z własnej kasy pokrywać te badanie to wogóle nie chciał ze mną rozmawiać. Napewno tak tego nie zostawię w końcu on jest dla ludzi , a nie ludzie dla niego.BEZNADZIEJNY!!!!

Pan Doktor,przy bolach kregoslupa,wykonał USG i w pore wykrył mi guza nerki.Obecnie jestem po operacji nerki,w poznaniu.Zawdzieczam Panu Doktorowi zycie.Polecam

Świetny specjalista,i diagnosta potrafil rozpoznać chorobę,o której inni lekarze nie mieli pojęcia.