lekarz Mariusz Malejki

Psychiatra

Cudowny człowiek,kompetentny,cierpliwy o złotym sercu!Potrafi dostosować leki i podnieść na duchu.Wizyta u P.dr Malejki to czysta przyjemność,potrafi wysłuchać pacjenta,wytłumaczyć działanie leków.Zawsze wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach i pozytywnie nastawiona do świata

Doskonały lekarz. Po moich doświadczeniach z lekarzami traciłem powoli nadzieję, że z moją chorobą można cokolwiek zrobić. Po kilku wizytach u doktora Malejkiego jest znacznie lepiej, a do tego pan doktor potrafił wyjaśnić mi na czym polega moje schorzenie i jakie leczenie należy zastosować. Polecam wszystkim.

Złoty człowiek. Po wizytach u innych psychiatrów mogę stwierdzić, że ten najlepiej mi pomógł.

Chodziłem już do wielu psychiatrów jednak żaden z nich nie spełniał moich oczekiwań. Pan dr. Malejki potrafił trafnie zdiagnozować moją chorobę a co najważniejsze dobrać dobre leki po których znacznie lepiej się czuje a nawet potrafił wytłumaczyć mi dlaczego te a nie inne leki, co się nigdy wcześniej nie zdarzało a chodziłem już chyba do tuzina lekarzy którzy potrafili tylko zapisywać leki w ciemno i je na mnie eksperymentować.

Bardzo dobry lekarz. , bylem u niego kilka razy. Dobrze potrafi zrozumiec pacjenta i dobrac odpowiednia terapie. Opanowany i bardzo sympatyczny. POLECAM

Bardzo dobry lekarz. , bylem u niego kilka razy. Dobrze potrafi zrozumiec
pacjenta i dobrac odpowiednia terapie. Opanowany i bardzo sympatyczny. POLECAM

Wciąż poszukujesz "Psychiatra "?

Jana III Sobieskiego 10a
84-200 Rumia