dr n. med. Mariusz Maliszewski

Traumatolog, Neurochirurg

Wspaniały specjalista. Operował mojego męża w kwietniu. Mąż miał 3 przepukliny kręgosłupa, już nie chodził. Po zabiegu na 2 dzień stanął na nogi. Najważniejsze, że teraz żyje bez bólu. Gorąco polecam Pana doktora.

Profesjonalista w każdym celu, po operacji chodzę bez kuli , mam czucie w stopie i poruszam nią bez problemów,Pan doktor bardzo miły, uprzejmy, z ogromną wiedzą i chęcią pomocy. Dziękuję.

Wspaniały lekarz i człowiek,operował mi kręgosłup czego okropnie sie bałam. Przed operacją dokładnie wytłumaczył co będzie robił dzięki czemu rozwiał moje obawy. Obecnie jestem pod jego opieką i czuje sie lepiej. Każdej osobie która ma mieć operowany kręgosłup polecam Szpital Św. Barbary w Sosnowcu i tego lekarza. Wdzięczna pacjentka.

fachowiec pełną "gębą"byłem operowny przez niego 12.06. Już jestem po rehabilitacji , w pełnej formie.

Wybitny fachowiec, pacjenci przyjeżdżają na wizyty z całego kraju. Poddałem się operacji kręgosłupa wierząc w jego umiejętności i teraz wracam do zdrowia. Polecam gorąco przede wszystkim niezdecydowanym i przestraszonym. Już swoją postawą, pewnoscią, pozbawia strachu.

Bardzo polecam pana doktora Maliszewskiego!!!Pan doktor operowal mi kregoslup ledzwiowy kilka dni temu 08.12.2011 i juz czuje sie duzo lepiej.Pan doktor zdecydowal mi sie pomoc mimo tego ze bylam operowana pol roku temu przez innego lekarza.Przez te pol roku odczuwalam straszne bole kregoslupa nie dalo sie zyc.Jestem bardzo zadowolona ze trafilam do takiego specjalisty,dal mi nadzieje na lepsze zycie.Pan doktor jest bardzo milym czlowiekiem a przede wszystkim swietnym specjalista.Chcialam bardzo podziekowac Doktorowi I calemu personelowi Eurokliniki w Katowicach Ligocie.Wszystkim jeszcze raz polecam Pana doktora Maliszewskiego bo naprawde warto!!! Malgorzata z Gliwic

Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i czeka mnie trzecia.Mnie nie pomógł.

Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa i czeka mnie trzecia.Mnie nie pomógł.

Polecam P.Maliszewskiego jako B.dobrego specjalistę "Neurochirurga",lecz ostatnio prawdopodobnie ma za dużo pacjentów pod opieka (prywatnie oraz w szpitalu publicznym ),ponieważ gubi się w diagnozach o poszczególnych chorych -w szpitalu publicznym " Szpital Górniczy w Sosnowcu, chyba że jest inaczej za pieniądze ? Mnie nie stać na wizytę płatna -renta niecałe 700zł. Marek z Sosnowca

Dr. Maliszewski przeprowadził u mnie trzeci zabieg na kręgosłupie. Tam, gdzie inni lekarze rozkładają bezradnie ręce, dr. Maliszewski podejmuje wyzwanie. Polecam

Wspanialy lekarz doskonaly specjalista.Na poludniu polski najlepszy

Wspanialy lekarz doskonaly specjalista.Na poludniu polski najlepszy