lekarz Mariusz Malmur

Pan doktor przyjmuje prywatnie w przychodni DentiFem na ul. Złotej 26 oraz na ul. Wojska Polskiego 26a. U Pana doktora byłam na swojej pierwszej wizycie ginekologicznej. Mimo że się zestresowałam, wizyta przebiegła wzorowo. Pan doktor zrobił krótki wywiad, następnie byłam sukcesywnie informowana o dalszym przebiegu wizyty. Mimo że zdarzają się spore opóźnienia w stosunku do wyznaczonej godziny wizyty, warto przymknąć na to oko, ponieważ Pan doktor poświęca swój czas pacjentce w sposób należyty, nie spieszy się, odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Jego dokładność skutkuje przedłużaniem się niektórych wizyt. Na chwilę obecną planuję pozostać jego stałą pacjentką.

Doskonaly fachowiec,w pelni oddany ale przede wszystkim z duza wiedza.w pelni polecam, przyjmuje w onkologii i w przychodni Artimed.

beznadziejny lekarz. trafiłam na jego dyżur w szpitalu. ten konował przyczynił sie do śmierci mojego dziecka

to lekarz który wzbudza zaufanie jest bardzo mily , konkretny , odpowiada mi jego sposób leczenia

Jak dla mnie bardzo ok. Miły symapatyczny. Może trochę mało mówi i dla niektórych może wydać się bez wyrazu, ale pomimo tego bardzo dobry specjalista, dokładny, zawsze znajdzie czas, by przyjąć lub coś wyjaśnić. Nie robi głupich komentarzy, bo pani to już powinna to czy tamto Podchodzi do pacjentki indywidualnie. Kojarzy dana osobę - Potrafi zainteresować sę i zapytać jak wyszły wyniki, mimo że nie byłam u niego umówiona na wizytę tylko na zdjęcie szwów u pielęgniarki, gdzie akurat siedział. Przyjmuje prywatnie na ul. wojska polskiego- tam wykonuje usg- ma dużo ciężarnych pacjentek, a państwo pracuje w świętokrzyskim Centrum Onkologii, gdzie uczestniczy też przy operacjach. Polecam!