lekarz Mariusz Maruszewski

Internista

Doktor podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta jest lekarzem z powolania nie lekcewarzy nigdy objawow. Polecam

Doktor Maruszewski ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie bagatelizuje problemu. Zawsze przekazuje pacjentowi szczegółowe informacje o chorobie i stosowaniu leków. Nie ma problemu z kierowaniem pacjentów do specjalistów czy też na badania. Nie zdarzyło mi się, by nie przyjął kogokolwiek z mojej rodziny (a należą wszyscy), mimo, że nie było już numerków. Polecam.

Miły uprzejmy wyrozumiały konkretny godny zaufania profesionalne podejście do chorego. Z czystym sumieniem SERDECZNIE POLECAM :)

SUPER CZŁOWIEK POLECAM WSZYSTKIM DOBRY LEKARZ KTÓRY DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE

własnie wróciłam od Pana doktora Maruszewskiego.Przyjął mnie bez kolejki mimo, ze nie jest moim rodzinnym lekarze. wysłuchał moj problem,dokładnie przeanalizował, wywiad i szybka decyzja co dalej. Niestety to wszystko zniweczył konował.przykre..:( Po czym Pan doktor Maruszewski przyjał mnie ponownie mimo,że juz wychodził do domu. Pomógł mimo,ze jego prosba o konsultacje neurologiczna została wykpiona przez konowała...ciesze sie, ze w swoim zyciu trafiłam naprawde na zyczliwego z powolaniem lekarza.Ogromy szacunek.Ogromny:)

Wciąż poszukujesz "Internista Gryfice"?

Praxis
72-200 Nowogard