lekarz Mariusz Maruszewski

Doktor podchodzi indywidualnie do kazdego pacjenta jest lekarzem z powolania nie lekcewarzy nigdy objawow. Polecam

Doktor Maruszewski ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Nie bagatelizuje problemu. Zawsze przekazuje pacjentowi szczegółowe informacje o chorobie i stosowaniu leków. Nie ma problemu z kierowaniem pacjentów do specjalistów czy też na badania. Nie zdarzyło mi się, by nie przyjął kogokolwiek z mojej rodziny (a należą wszyscy), mimo, że nie było już numerków. Polecam.

Miły uprzejmy wyrozumiały konkretny godny zaufania profesionalne podejście do chorego. Z czystym sumieniem SERDECZNIE POLECAM :)

SUPER CZŁOWIEK POLECAM WSZYSTKIM DOBRY LEKARZ KTÓRY DO KAŻDEGO PODCHODZI INDYWIDUALNIE

własnie wróciłam od Pana doktora Maruszewskiego.Przyjął mnie bez kolejki mimo, ze nie jest moim rodzinnym lekarze. wysłuchał moj problem,dokładnie przeanalizował, wywiad i szybka decyzja co dalej. Niestety to wszystko zniweczył konował.przykre..:( Po czym Pan doktor Maruszewski przyjał mnie ponownie mimo,że juz wychodził do domu. Pomógł mimo,ze jego prosba o konsultacje neurologiczna została wykpiona przez konowała...ciesze sie, ze w swoim zyciu trafiłam naprawde na zyczliwego z powolaniem lekarza.Ogromy szacunek.Ogromny:)

ŚWIETNY LEKARZ A PRZEDE WSZYSTKIM CZŁOWIEK , KTÓRY MA SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA.WIELU MOICH ZNAJOMYCH PRZEPISAŁO SIĘ DO PANA DOKTORA I NIE ŻAŁUJĄ SĄ BARDZO WDZIĘCZNI BO WIELOKROTNIE UDAŁO SIĘ WŁAŚCIWIE ZDIAGNOZOWAĆ ICH CHOROBY NO I ROZPOCZĄĆ LECZENIE.POZDRAWIAM PANA I ŻYCZĘ ZDROWIA I SUKCESÓW ZAWODOWYCH.

przed wieloma laty uratowal mi zycie!!! do dzis jest moim lekarzem rodzinnym. moge powiedziec ze lekarz z niego na 100% . polecam wszystkim ktorzy szukaja pomocy a nie ktorzy tylko narzekaja

Doktor życzliwy i uprzejmy względem nawet tych najbardziej wymagających pacjentów (pozazdrościć cierpliwości) ;) Jak na lekarza rodzinnego jest bardzo kompetentny i dokładny w trakcie procesu diagnozowania.

Jeśli chodzi o doktora Maruszewskiego,jest dobrym i godnym zaufania lekarzem jeśli coś choremu dolega jest bezpośredni i konkretny nie ukrywa sytuacji danej choroby po prostu nie owija w bawełnę!!! Niestety musiałam się wyprowadzić daleko stąd ale tu gdzie mieszkam nie mam takiego lekarza rodzinnego tak jak był doktor Maruszewski-polecam!!!