lekarz Mariusz Marzec

Dermatolog, Internista

Serdecznie polecam Doktora Marca ! Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania. Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny. Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje. Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie. Takich lekarzy brakuje. Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)

Serdecznie polecam Doktora Marca !
Wspaniały lekarz, który jest lekarzem z powołania.
Miły, kompetentny, cieply i bardzo pomocny.
Pan Doktor ma tyle czasu, ile pacjent potrzebuje.
Świetny dermatolog, który umie wytłumaczyć i odpowiedzieć na każde pytanie.
Takich lekarzy brakuje.
Polecam i jestem wdzięczna Panu Doktorowi za poświęcony mojej osobie czas :)

Doktora Marca możemy spokojnie zaliczyć do tych którzy kochają swoją pracę. To niestety wymierający gatunek, zwłaszcza wśród lekarzy. Wówczas gdy odbijam się od ściany niekompetentnych medyków wiem, że On pomoże. Oprócz dużej wiedzy medycznej posiada wszystkie pozytywne cechy jakie chcielibyśmy widzieć u lekarza. Życzyłabym sobie, żeby wszyscy medycy w tym kraju chociaż w połowie mu dorównywali.

Pan doktor, poza tym, że jest bardzo kompetentny, rzeczowy, wnikliwy i doskonale leczy, ma cechy, które powinni mieć wszyscy lekarze - jest empatyczny, wrażliwy, cierpliwy, poświęca pacjentom odpowiednią ilość czasu i można mu w stu procentach zaufać.

Lekarz o super podejsciu do pacjenta. Uprzejmy i o kompleksowym podejsciu do chorego. Ma ogromne doswiadczenie jako lekarz. Na tle doktora Mariusza Marca wielu lekarzy to..praktykanci.

Lekarz o super podejsciu do pacjenta.

Doskonały Lekarz. Wizyta prywatna, w domu (z dojazdem do pacjenta). Szybka, trafna diagnoza. Jasne wyjaśnienie problemu. Przedstawione alternatywne drogi leczenia. Gorąco polecam.

Najlepszy lekarz u ktorych do tej pory sie leczylam

Najlepszy lekarz u ktorych do tej pory sie leczylam

wspaniały lekarz,leczę się z rodziną u niego kilka lat.Gdy córka nagle zachorowała pogotowie przyjeżdżało dwa razy i nie wiedzieli co robić.Pan doktor po zbadaniu od razu postawił trafną diagnozę.Jest cudownym lekarzem i dziękuję mu za opiekę nad moją rodziną.

Lekarz ktory spelnia oczekiwania pacjentow. Profesjonalista w swoim fachu. Uprzejmy .

Jest to najlepszy lekarz jakiego znam a znam wielu. Kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie. Ja i moja żona jesteśmy pacjentami doktora od wielu lat.

Jest to najlepszy lekarz jakiego znam a znam wielu.

Bardzo kompetentny lekarz. Leczę się u doktora parę lat. Wzbudza zaufanie,jest bardzo uprzejmy. Jest to lekarz który wykonuje swój zawód z zamiłowaniem. Jeden na 10 lekarzy -miły i kompetentny.

Bardzo kompetentny lekarz. Leczę się u doktora parę lat.
Wzbudza zaufanie,jest bardzo uprzejmy.
Jest to lekarz który wykonuje swój zawód z zamiłowaniem.
Jeden na 10 lekarzy -miły i kompetentny.