lekarz Mariusz Micał

Bardzo zawiodłam się na tym lekarzu. Jeszcze nie zadziałało znieczulenie a zaczęto cc. Do dziś pamiętam to uczucie jakby targania szarpania podbrzusza. Poza tym po tym mam blizne paskudną przez całe podbrzusze. Nie mierzyłam ale chyba ponad 20 cm. I nie wiem co jeszcze będzie z tą blizną, już miałam dość kłopotów z tą blizną.po tym cc.

Odradzam i jeszcze raz odradzam..... Pojawiłam się u Pana dr. pół roku temu z objawami plamienia... Pan doktor zrobił mi Usg i powiedział że wszystko jest w porządku. Pomimo że poinformowałam że staramy się z mężem o dziecko i podczas stosunku czuje ból, nie zlecił mi żadnych badań. Za miesiąc pojawiłam się z gorszymi dolegliwościami... Bolał mnie brzuch, miałam silną miesiączkę, plamienia i dalej ból przy stosunku... Pan Micał w dalszym ciągu zrobił mi Usg i pow że jest wszystko w porządku, lecz kazał zrobić badania krwi. Gdy było już ...

Odradzam i jeszcze raz odradzam.....
Pojawiłam się u Pana dr. pół roku temu z objawami plamienia...
Pan doktor zrobił mi Usg i powiedział że wszystko jest w porządku.
Za miesiąc pojawiłam się z gorszymi dolegliwościami... Bolał mnie brzuch, miałam silną miesiączkę, plamienia i dalej ból przy stosunku... Pan Micał w dalszym ciągu zrobił mi Usg i pow że jest wszystko w porządku, lecz kazał zrobić badania krwi. Gdy było już coraz gorzej postanowiłam zmienić lekarza. Lekarz z Krakowa skierował mnie na cytologię wymas i krew. Okazało się że wymas wyszedł mi bardzo tragicznie. Biorę teraz antybiotyk, leki i mogę mieć problem z zajściem wciazy...

żona poroniła ciążę bliżniaczą przez tego pana doktora. Okazało się, że niepotrzebnie ją skierował do dentysty, który swoimi umiejętnościami się nie popisał, tylko głupotą. Dzisiaj Daruś jest trochę upośledzony umysłowo, ale to nic nie szkodzi. Tacy też muszą życ.

Dr Mariusz Micał to wspaniały człowiek :) sympatyczny, miły, cierpliwy, kompetentny... Chodziłam do niego przez dwie ciąże w tym jedną bliźniaczą. Mimo zagrożenia udało mi się urodzić zdrowe dzieci. Podczas pobytu w szpitalu zawsze ze mną porozmawiał. Wspaniały lekarz, godny polecenia:)

najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!!!!!!!

najwspanialszy lekarz i człowiek z jakim miałam do czynienia polecam !!!!!!!!!

+20zł za cytologię :) jest znakomity!

+20zł za cytologię :)
jest znakomity!

Lekarz ten prowadzi moją ciążę od początku. Jest godny polecenia :)

Lekarz ten prowadzi moją ciążę od początku. Jest godny polecenia :)

Oby było więcej takich lekarzy jak dr Mariusz Micał. Prawdziwy specjalista :) Gorąco polecam.

Pan doktor Micał prowadzi moja ciaze, jestem bardzo zadowolona. wszystko dokladnie tłumaczy. mozna w nocy o północy dzwonic do niego jeśli jest jakies zagrożenie dla ciebie lub dziecka. pozdrawiam i polecam!!!

lekarz godny polecenia, prowadzi moją ciążę i na prawdę nie można mieć zastrzeżeń, nie liczą się dla niego pieniądze a zdrowie matki i dziecka