dr n. med. Mariusz Michno

jestem stałym klientem i jestem zdegustowana zachowaniem tego Pana, zero szacunku do klienta co chwilę nowy mały ubytek do zrobienia i piaskowanie po czym uzupełnianie szkliwa bo od tej ilości zabiegów zwyczajnie odpada i jest wrażliwe. Zero komunikacji i kultury osobistej.

Niby wszystko ok..ale doktor kocha słowa "ubytek na stycznej". Ogolnie pracuje za szybko i pozostawia zęb y kiepsko wyszlifowane. Ale leczeniem dwóch zębów już ze zbieczuleniem trwa 15minut.. zaraz po wykonaniu usługi wychodzi. Komunikacja kiepska.

Przyszedłem do Pana Doktora z zębem, który według dwóch innych dentystów nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało niemożliwe stało się możliwe- ząb został uleczony. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, doceniam również Jego pełen profesjonalizm i wyjątkową obsługę. Jeszcze raz dziękuję.

U dr Michno wybielałam sobie zęby ( marzyłam o tym od dziecka :) ). Jestem bardzo zadowolona z efektu, sam zabieg trwał nie cała godzi a marzenie się spełniło. Polecam:)

Przyszłam do Pana Doktora z zębem, który według innych dentystów już nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało, było jeszcze możliwe leczenie i Pan Doktor mi go uratował! Strasznie się ucieszyłam, bo wychodzę z założenia, że zęby najlepiej mieć swoje! Plusy? Kompetencja, uprzejmość, zrozumienie, umiejętność tłumaczenia co jest i co trzeba zrobić. Minusy? Pan Doktor wyszedł z gabinetu na kilka minut w trakcie przyjmowania, ale potem się okazało, że coś ważnego się stało więc myślę, że to zrozumiałe.

Do tego stomatologa ostatnio wybrałem się jak się okazało, źle oczyszczonym kanałem po ostatnim stomatologu, który wywoływał ból do którego nie chciałbym przywoływać porównań. Z pierwszą wizytą, gdzie mile zaskoczony spotkałem się z miłą obsługą Pan Doktor w prosty zrozumiały sposób wytłumaczył w czym problem i szybko zrobił co trzeba. Podobał mi się fakt sugestii niektórych rozwiązań, które mogą pomóc w estetyce - niewykluczone, że skorzystam. Szczerze polecam, bo lekarz jest fachowy, wie co robi i co dla pacjenta najlepsze.

Niewątpliwie Pan doktor jest profesjonalistą w leczeniu zębów, ale podejście do pacjenta jest kompletnie nieprofesjonalne! Brak informacji o tym co będzie wykonywane i za jaką kwotę jest po prostu nie do przyjęcia. Pomijam kwestię wychodzenia z gabinetu tuż po znieczuleniu i zaraz po wykonaniu usługi, tak, że człowiek nawet nie ma okazji powiedzieć dziękuję, bo akurat płucze usta... cóż ... to kwestia kultury osobistej...:( natomiast apeluję, Panie doktorze proszę informować pacjenta o tym co zamierza Pan zrobić i ile to będzie kosztowało, to podstawowe prawo każdego klienta!!!!!!

witam, tez miałem robiony most górny na cyrkonie. dr zrzucił stare korony i została zrobiona nowa praca. bez prównania, nowe zęby wyglądają bardzo naturalnie. jestem mega zadowolony ze skorzystałem z jego usług. polecam

najlepszy dentysta na swiecie! miałam krzywe jedynki od dziecka, przed slubem chciałam je wyprostowac. nie zdecydowałam sie jednak na aparat, pan doktor zaproponował mi wykonanie mostu na tych zebach. polecił mi rowniez zrobienie koron pełnoceramicznych. wszyscy byli w szoku jak bardzo zmienil sie moj usmiech a ja jestem bardzo zadowolona. uwazam ze ceny rozsadne, chodzilam do inego pana stomatologa na kosciuszki i tam płaciłam znacznie wiecej. oczywiscie terminy bardzo odległe u pana doktora, ale nie ma sie czemu dziwic. Najlepszy specjalista w miescie! dziekuje i pozdrawiam

Pan doktor bardzo lubi robic po 2 zęby na jednej wizycie. Zawsze są to zęby umiejscowione obok siebie. Znieczulenie, 10min pracy 450zł mniej w kieszeni. Co do jednego zęba napewno do leczenia a drugi wyglada jakby byl, przebarwiony lub brzydko zrobiony przez innego dentystę raczej nie polecam. Ekstraliga co do cen.

Ekstraliga co do cen.