dr n. med. Mariusz Michno

Niby wszystko ok..ale doktor kocha słowa "ubytek na stycznej". Ogolnie pracuje za szybko i pozostawia zęb y kiepsko wyszlifowane. Ale leczeniem dwóch zębów już ze zbieczuleniem trwa 15minut.. zaraz po wykonaniu usługi wychodzi. Komunikacja kiepska.

Przyszedłem do Pana Doktora z zębem, który według dwóch innych dentystów nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało niemożliwe stało się możliwe- ząb został uleczony. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, doceniam również Jego pełen profesjonalizm i wyjątkową obsługę. Jeszcze raz dziękuję.

U dr Michno wybielałam sobie zęby ( marzyłam o tym od dziecka :) ). Jestem bardzo zadowolona z efektu, sam zabieg trwał nie cała godzi a marzenie się spełniło. Polecam:)

Przyszłam do Pana Doktora z zębem, który według innych dentystów już nadawał się tylko do wyrwania. Jak się okazało, było jeszcze możliwe leczenie i Pan Doktor mi go uratował! Strasznie się ucieszyłam, bo wychodzę z założenia, że zęby najlepiej mieć swoje! Plusy? Kompetencja, uprzejmość, zrozumienie, umiejętność tłumaczenia co jest i co trzeba zrobić. Minusy? Pan Doktor wyszedł z gabinetu na kilka minut w trakcie przyjmowania, ale potem się okazało, że coś ważnego się stało więc myślę, że to zrozumiałe.

Do tego stomatologa ostatnio wybrałem się jak się okazało, źle oczyszczonym kanałem po ostatnim stomatologu, który wywoływał ból do którego nie chciałbym przywoływać porównań. Z pierwszą wizytą, gdzie mile zaskoczony spotkałem się z miłą obsługą Pan Doktor w prosty zrozumiały sposób wytłumaczył w czym problem i szybko zrobił co trzeba. Podobał mi się fakt sugestii niektórych rozwiązań, które mogą pomóc w estetyce - niewykluczone, że skorzystam. Szczerze polecam, bo lekarz jest fachowy, wie co robi i co dla pacjenta najlepsze.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
gabinet czynny: wtorek i piątek 14.00 -19.00

NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
Gliwice
Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30

Praktyka dentystyczna Aneta Pawlik