Z całym szacunkiem do Doktora i jego wiedzy oraz dorobku, muszę niestety skrytykować jako lekarz i po prostu jako człowiek… Wizyta kilkuminutowa mojej 88 letniej babci, która zgłosiła się prywatnie ze względu na szybszy termin kosztowała ją 460zł. Przy wysokości emerytury, która mniej więcej wszystkim nam jest znana, nie wyobrażam sobie że mogłabym zażądać takiej kwoty od seniora za wizytę kilkuminutową, podczas której jedynie zbadano babcię otoskopem. I oczywiście to wymaga wiedzy, są to lata spędzone na ciężkiej nauce i dyżurach, ja tego nie neguję. Chodzi mi o po prostu o ‚ludzkie’ podejście do drugiego człowieka.

Po przeżyciach córki u innego laryngologa, dr Moś zmienił jej podejście do lekarzy. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor wyjaśnił co będzie robił w danej chwili, dzięki czemu córka nie bała się poszczególnych badań. Odpowiadał chętnie na moje pytania. Polecam.

Polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza i bardzo miła osobowość.

Trafna diagnoza i leki, które w końcu działają. Dziękuję i będę polecać. Ceny są wysokie, to prawda, ale są sytuacje, kiedy powrót do pełni zdrowia nie ma swojej ceny.

Cena za wizytę 480 zł!! No nic nowego nie dowiedziałam się odnośnie zdrowia mojego syna, kompetencje słabe, nie wiem za co tyle sobie liczą! W gabinecie byliśmy z dzieckiem ok. 8 minut. Nie polecam.

Ciężko mi się wypowiadać na temat kompetencji i wiedzy Tego lekarza ale Zdecydowanie uważam że konsultacja prywatna za 340 zł to zbyt dużo a do tego trzeba doliczyć jeszcze wykonanie we wlasnym zakresie Tomografii Komputerowej za kolejne 300 zł poczym wracamy ponownie z jej wynikiem by ją skonsultować i płacimy kolejne 340 zł co razem wszystko daje nam 980 zł dopiero za diagnozę krótko mówiąc tą diagnozę powinniśmy poznać nie zostawiając tylu pieniędzy

Ciężko mi się wypowiadać na temat kompetencji i wiedzy Tego lekarza ale Zdecydowanie uważam że konsultacji prywatna za 340 zł to zbyt dużo a do tego trzeba doliczyć jeszcze wykonanie we wlasnym zakresie Tomografii Komputerowej za kolejne 300 zł poczym wracamy ponownie z jej wynikiem by ją skonsultować i płacimy kolejne 340 zł co razem wszystko daje nam 980 zł dopiero diagnozę krótko mówiąc tą diagnozę powinniśmy poznać nie zostawiając tylu pieniędzy

Bardzo dobry lekarz, postawił dobrą diagnozę i przystąpił od razu do leczenia. Chociaż ceni swoją pracę to jest godny polecenia.

Świetny lekarz i specjalista ze świetnym podejściem do pacjenta. Korzystam z usług doktora od wielu lat i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem, polecam doktora każdemu, któremu zależy na szybkim i rzetelnym wyleczeniu choroby

Udaje dobrego laryngologa, a zależy mu tylko, żeby jak najwięcej kasy wyciągnąć z chorych pacjentów, których nie potrafi wyleczyć. Absolutnie nie polecam!!!