dr Mariusz Nykiel

witam,byłem wczoraj u doktora mariusza,(usunięcie dwóch zębów),pełny profesjonalizm,specjalista wysokiej klasy,godny polecenia szczególnie tym którzy bardzo boja sie wizyty u dentysty,szczególnie miłym zaskoczeniem była kwota jaką zapłaciłem,doktor policzył mi za jeden ząb,jestem już zapisany na nastepną wizyte,szczerze polecam

Bardzo dobry stomatolog, jedyny mankament to cena. Czasem mam wrażenie, że cena za usługę jest zbyt wygórowana, ale płacę i nie marudzę bo warto.

Jest kompetentny, profesjonalny i uprzejmy, ale w moim odczuciu początkowo zaniża cenę leczenia, a potem skłania do kolejnych wizyt, by w ten sposób zarobić na jednym zębie parę groszy więcej. Nie dla każdego pacjenta stówa w tą czy w tą jest bez znaczenia.

Trafiłam przez przypadek i już nie zmienię, miły, uśmiechnięty, bardzo dokładny i rzeczowy, odpowiada na każde pytanie.

Leczymy się od 20 lat z całą rodziną.

Leczymy się od 20 lat z całą rodziną.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Łódź"?

JMC Medcyna i Stomatologia
ulica Złotno 34