lekarz Mariusz Ossowski

Pulmonolog, Pediatra

Po pierwszej wizycie prywatnej u Pana Doktora myślałam, że moje dziecko będzie w dobrych rękach. Pan Doktor nie chętnie przyjmuje prywatnie, więc zapisaliśmy się na Sporną na NFZ do niego, bo tam przyjmuje. Na kolejnej wizycie kazał zrobić szereg badań po czym nie stawiając diagnozy każe po raz kolejny dziecku podawać sterydy, nie stawiając żadnej diagnozy. Mija kolejna wizyta i Pan doktor nadal nie stawia diagnozy każe przyjeżdżać z dzieckiem na kolejne wizyty nie wiadomo po co, bo tylko je osłuchuje i po recepty czy skierowania do innych specjalistów każe udać się do lekarza rodzinnego????trochę to dziwne i mało sensowne. Ogólnie czuję się rozczarowana jako matka, która czeka na informację co jest dziecku??? Po prywatnych dwóch wizytach u innego lekarza diagnoza postawiona i jestem już spokojniejsza. Nie oczerniam, ale radzę przemyśleć wizytę i zmarnowany czas.

Lekarz taktowny i uprzejmy, który mnie wsparł kiedy dziecko moje było śmiertelnie chore. Matka

Polecam - bardzo dobry specjalista. Wnikliwy, profesjonalny i bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem.

Bardzo dobry lekarz, z powołania. Olbrzymia wiedza, bogate doświadczenie, uprzejmy i posiada właściwe podejście do małych pacjentów i Rodziców. Polecam innym. Robert R.

Robert R.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór