Całkowity profesjonalizm. Doktor Pankowski jest precyzyjny do maksimum w każdym aspekcie leczenia. Cały proces leczenia odbywa się dokładnie zgodnie z planem jaki Pan Doktor nakreśla przy pierwszym spotkaniu, który to plan jest następnie terminowo i dokładnie realizowany. Spokój Pana Doktora i jego ogromne doświadczenie zawodowe sprawiają że leczenie nie powoduje żadnego stresu. Jest ono też całkowicie bezbolesne. Do końca życia nie pójdę do żadnego innego lekarza z zębami choć wątpię abym po leczeniu wykonanym przez Pana Doktora takiego leczenia jeszcze kiedykolwiek potrzebował. Obecność tej klasy specjalisty w naszym mieście musi wywoływać poczucie bezpieczeństwa i komfortu jego mieszkańców.
Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze.
Zbigniew Wielkanowski

Dobry stomatolog. Szukałem dla mojego taty lekarza który umiałby podejść kompleksowo i przy tym nie za drogo. Wyjaśnione i wycenione leczenie na które ojciec się zgodził i jest zadowolony. W jego imieniu dziękuję doktorowi Pankowskiemu bo tu go znalazlem i potwierdzam inne opinie.

Polecam tego lekarza, przeprowadził leczenie bez bólu, nie lubię stomatologów, zawsze chodziłem do swojego ( jednak już emerytura zasłużona ). Szukając informacji natknąłem się na Bydgoszcz i Pana Mariusza i nie żałuję. Wzbudza spokój i zaufanie, podszedł do mnie "na luzie" i wytłumaczył co będzie robił. Będę mógł iść ponownie na wizytę nieco spokojniejszy.

Sympatyczny, uprzejmy lekarz i bardzo życzliwy. Kompetentny i cierpliwie tłumaczący. Poświęca dużo i czasu i atmosfera jest bardzo dobra. Polecam!!

Cieszę się, że trafiełem do Pana doktora. zazwyczaj boję się stomatologów, tu po przeglądzie i rozmowie zdecydowałem się na leczenie i tu miłe zaskoczenie. Spokojnie, profesjonalnie i bez bólu o jakim myślałem. Polecam lekarza. Dobry stomatolog!