dr Mariusz Piotrowski

Reumatolog

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni i zaczął leczenie dlatego żyję - DZIĘKUJĘ i dlatego polecam wszystkim wspaniałego życzliwego i oddanego ludziom człowieka.

Pan dr szybko i trafnie zdiagnozował u mnie zapalenie mięśni

Leczę się u dr Piotrowskiego 3.rok na rzs. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to choroba nieuleczalna na dzień dzisiejszy. Jednakże już rok jest ona u mnie w remisji. Wróciła nadzieja i wiara, że można żyć bez rozdzierającego bólu.Dzięki dr Piotrowskiemu. Przyjmuję leki , ale żyję bez bólu a wizyta u tego lekarza jest przyjemnością.( uśmiech, ciepły głos i optymizm)

Doktor posiada duże doświadczenie, analizuje historię leczenia. Nie stawia diagnozy "na sucho" a pacjenci w większości oczekują takich cudów. Polecam, jest bardzo dokładny, kieruje na wszystkie możliwe badania w celu postawienia diagnozy.

uważam że dr Piotrowski jest wspaniałym specjalistą w dziedzinie reumatologii, mam problem z osteoporozą i dzięki panu dr funkcjonuje bardzo dobrze. to pierwszy lekarz którego spotkałem i który podszedł do mojego problemu poważnie dlatego nie zgadzam się z opiniami że jest powierzchowny, wg mnie to doskonały specjalista i niezwykle uprzejmy człowiek.

Wciąż poszukujesz "Reumatolog Lublin"?

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie

Niemce 335