Mariusz Pruchniak

Trafiłam do Doktora z polecenia, jako specjalisty od usg. Pan Doktor bardzo kompetentnie wyjaśnił nam możliwy problem u dziecka. Zrobił to fachowo ale bardzo przystępnie. Naprawdę polecam Pana Doktora! Super fachowiec! Miły i sympatyczny.

Dr Pruchniak lekarz z powołania naprawdę pomógł mi i badanie jest przeprowadzone profesjonalnie traumę miałam po wizycie u innego lekarza powiedziałam mu co i jak i mimo strachu bo on będzie długo wizyta u dr Pruchniaka jest taka wizyta jaka chciałam aby była delikatna z wyczuciem i dobrym humorem mimo ze mój strach ma zawsze wielkie oczy to po badaniu nie czułam omdleń etc dziękuje bardzo Panie Dokorze

Super ze jest w lubaczowie jest bardzo kultularny nie wykrzykuje na korytarzu po nazwisku jak robi to np dr lesiczka jest super dzieki jego wsparciu urodzilam gdzie przez cala ciaze inny lekarz prowadzacy nie dawal mi szans

Najbardziej kompetentny lekarz do jakiego trafiłam w ostatnim czasie! Szybko pomógł mi w problemie z którym inni nie dawali sobie rady i przy tym miło i spokojnie wszystko tłumaczył. Naprawdę polecam!

Najlepszy ginekolog, na jakiego mogłam trafić. Prowadził moją ciążę, przy każdej wizycie odpowiadał na moje pytania, do tego sam bardzo dużo informacji mi udzielał. Naprawdę godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rzeszów"?

Janusz Wrótniak

gabinet połozniczo-ginekologiczno i endykrynologi ginekologicznej
ul,Słowackiego 30
37-700 Przemyśl