lekarz Mariusz Puszkarz

Ortopeda

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, wykonując także usg chorego barku. Na razie nie potrzeba operacji, która mi już proponowano. Po skierowaniu na rehabilitację bark działa coraz lepiej i mogę wrócić do ulubionej koszykówki !!!!!!!

Polecam wszystkim . Lekarz rzeczowy , rzetelny , tłumaczy bez owijania w bawełnę . Cierpliwie tłumaczy zawiłości sztuki operacyjnej. Ma duże poczucie humoru co ułatwia , np mi , kontakt z lekarzem .

Bardzo dobry lekarza z niesamowitym poczuciem humoru. Na wizycie poświęcił mi dużo czasu i wykonał szereg kompleksowych badań. Ciesze się, że są jeszcze tacy lekarze jak dr Puszkarz - miły, uprzejmy a przede wszystkim bardzo konkretny. Polecam!

Gorąco polecam Pana doktora. Jest bardzo dobrym fachowcem a przede wszystkim indywidualnie podchodzi do pacjenta. Nie odsyła z receptą, tylko przeprowadza kompleksową diagnostykę. To człowiek o wysokiej kulturze i wielkim sercu. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo zrozumiałe wytłumaczenie choroby oraz sposób jej leczenia. Lekarz miły z poczuciem humoru. Stwarzał pozory przyjaciela. Polecam tego specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Rybnik"?

ul. Borki 20/17
44-200 Rybnik
Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski
Rybnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-230 Czerwionka-Leszczyny
Przychodnia Bracka BIELSZOWICE
Edmunda Kokota 172
41-711 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. "Transmed"
Władysława Reymonta 9
44-310 Radlin