lekarz Mariusz Rychlik

Lekarz godny polecenia.Prowadził moją pierwszą ciążę, jestem bardzo zadowolona.W szpitalu zawsze troszczy się o swoje pacjentki,robił mi cesarke.

Prowadzi moją ciążę i musze przyznać że na każdej wizycie wszystko dokłądnie tłumaczy cierpliwie odpowiada na pytania (1 dziecko więc nie wiem czego się spodziewać) i jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć. koszt wizyt to albo 80 albo 120 zł (przy jakichś szczegółowych pomiarach) Mam nadzieję, że tak jak dziewczyny mówiły będzie przy porodzie (termin na maja), bo innym lekarzom z Wielunia nie ufam a zawsze lepiej jak znajoma, przyjazna twarz pojawi się w takim trudnym momencie

gdyby nie ten lekarz to moje dziecko by sie udusiło.bo reszta w szpitalu nie chciala mi cesarki zrobic

Doktor Rychlik jest miłym lekarzem, niestety brak mu doświadczenia i kompetencji. Ab leczyć nie można byc tylko miłym.

Chodzilam do dwoch ginekologow w Wieluniu,ale dopiero ten lekarz okazal sie kompetentny i uprzejmy

Szczerze polecam dr Rychlika. Jest to jeden z młodszych wieluńskich lekarzy, ale to tylko Jego atut - zależy mu na pacjentkach,nie olewa ich jak inni lekarze, którzy myślą że to pacjentki są dla nich a nie na odwrót. Dr Rychlik jest przemiłym, spokojnym lekarzem. Traktuje pacjentki z szacunkiem a wizyty są dokładne i fachowe. Prowadzi moją ciążę i jestem zadowolona. Polecam.

Nie jestem zadowolona, bardzo mnie zawiódł-moje utracone dziecko też

Nie jestem zadowolona, bardzo mnie zawiódł-moje utracone dziecko też

Doktor Rychlik jest rewelacyjny. Moja ciąża od samego początku była zagrożona i gdy leżałam dwa razy w szpitalu kilka dni, to mimo wszystko (czy miał dyżur czy też nie) przychodził do mnie nawet po 3 razy dziennie i pytał się jak się czuję. Dzięki informacjom i radom jakie mi udzielił moja ciąża przebiega w końcu prawidłowo i wszystko jest w porządku. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości i uspokaja pacjentki wyjaśniając wszystko. Czas jaki poświąca pacjentkom jest rewelacyjny, dokładnie bada każdą pacjentkę i podczas np. badania USG w ciąży wszystko omawia i wyjaśnia oraz pokazuje dzidziusia w 3D, co jest cudowne (ja dostałam zdjęcie mojego dzieciaczka w 3D bez żadnych dodatkowych opłat, które włożyłam do ramki, bo widać idealnie buźkę mojego Skarba). Rewelacja. Nie znam lekarza, który tak dba o każdą swoją pacjentkę!!!
Kwota jaką podałam jest średnią, gdyż na jednych badaniach płacę 70 zł, a co drugią wizytę 100 zł.

miły i kompetentny lekarz, poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce, odbiera tel. nawet na urlopie:)może troszkę małomówny alr na pewno taraktuje pacjentki z szacunkiem, naet te nie swoje

lekarz z prawdziwego zdarzenia.jak byłam w ciąży podczas wizyt wszystko dokładnie tłumaczył i był bardzo miły. w czasie porodu bardzo mi pomagał i wspierał.już nie mówiąc o szyciu,robi to w taki sposób że na drugi dzień mogłam już swobodnie siadać.bo przy pierwszym porodzie męczyłam się z szwami ponad tydzień,a zszywał mnie wtedy inny lekarz.