lekarz Mariusz Rychlik

Lekarz godny polecenia.Prowadził moją pierwszą ciążę, jestem bardzo zadowolona.W szpitalu zawsze troszczy się o swoje pacjentki,robił mi cesarke.

Prowadzi moją ciążę i musze przyznać że na każdej wizycie wszystko dokłądnie tłumaczy cierpliwie odpowiada na pytania (1 dziecko więc nie wiem czego się spodziewać) i jak na razie nie mogę złego słowa powiedzieć. koszt wizyt to albo 80 albo 120 zł (przy jakichś szczegółowych pomiarach) Mam nadzieję, że tak jak dziewczyny mówiły będzie przy porodzie (termin na maja), bo innym lekarzom z Wielunia nie ufam a zawsze lepiej jak znajoma, przyjazna twarz pojawi się w takim trudnym momencie

gdyby nie ten lekarz to moje dziecko by sie udusiło.bo reszta w szpitalu nie chciala mi cesarki zrobic

Doktor Rychlik jest miłym lekarzem, niestety brak mu doświadczenia i kompetencji. Ab leczyć nie można byc tylko miłym.

Chodzilam do dwoch ginekologow w Wieluniu,ale dopiero ten lekarz okazal sie kompetentny i uprzejmy

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wieluń"?

Roman Góra

Poradnia dla kobiet, Gabinet prywatny