lekarz Mariusz Sawicki

2,7
2,5
2,9
2,6

Do lekarza trafiłam z "polecenia". Bardzo oszczędny wywiad przed wizytą przeprowadziła jakaś pielęgniarka. Po wejściu do gabinetu padło pytanie: Co Panią tu sprowadza?, aż by się chciało odrzec, że lubię sobie dla rozrywki umawiac wizyty u psychiatrów. Skołowana i zestresowana nie wiedziałam co odpowiedzieć.Coś tam wydukalam. Lekarz zajrzał w kartę, przeczytał tylko historie alkoholową mojej rodziny i skierował mnie na terapię DDA. Po 2 minutach wyszłam, skołowana, zniesmaczona. Nie poprosił i nie przeczytał nawet dokumentacji medycznej, która przyniosłam. O nic więcej nie pytał. Od kilku lat mam zdiagnozowana zaawansowaną depresję i zaburzenia lękowe. Szok i niedowierzanie. Czuje się jeszcze gorzej niż przed wizytą.

Bardzo nie polecam tego lekarza i przychodni w której przyjmuje, nie rozpoznał u mnie nerwicy depresyjnej tylko od razu stwierdził, że nie może pomóc, na odchodne wysłał mnie do psychologa, a wyraźnie mówiłam, że w grę wchodzi samookaleczanie i złe myśli. Wystarczyło iść prywatnie do Olsztyna, gdzie lekarz w ciągu kilku minut stwierdził co mi jest, przepisał leki i ciepło mnie przyjął.

Bardzo kompetentny lekarz, trafna diagnoza, świetna intuicja. Długi wywiad, zrozumienie, bardzo dobrze dobrane leki. Polecam! Nie mogłam trafić lepiej.

Rozmowa trwająca kilka minut, zero pomocy. Po tłumaczeniu co dolega odpowiada tylko "mhm" po czym kieruje do psychologa, bez żadnej pomocy. Nie zadawał żadnych pytań żeby się czegokolwiek dowiedzieć, lekceważenie pacjenta. Wyczekiwana wizyta i człowiek kończy jeszcze bardziej sfrustrowany.

Super lekarz. Bardzo mi pomógł. Śpię mam dobry nastrój schudłam. Trafił z lekami idealnie . Polecam

Czy ktoś, kto nie potrafi ocenić stanu choroby u pacjenta powinien zwać się lekarzem? Dla wygody i braku odpowiedzialności umywa ręce. #omijajmyzdaleka

Dla wygody i braku odpowiedzialności umywa ręce. #omijajmyzdaleka

Byłam tylko raz u tego psychiatry i nie mam zamiaru ponownie tam wracać: Lekceważy pacjenta i wyśmiewa.

Nie polecam! Wyśmiewa pacjentów W ogóle nie przykłada się do swojego zawodu Jeśli nie chcecie wyjść z gorsza depresja niż przyszliście to omijajcie tego pseudo lekarza szerokim łukiem.

Nie polecam! Wyśmiewa pacjentów
W ogóle nie przykłada się do swojego zawodu

Dramat nie lekarz. Po wizycie czuję się gorzej niż przed nią. Zero rozmowy, zrozumienia tylko ciągle lekceważące podejście i dosłownie wyśmiewanie problemów pacjenta. No i przyjęcie ponad pół godziny po umówionym czasie, mimo tego, że byłam pierwszą klientką. Nie polecam nikomu chyba, że chcecie jeszcze bardziej się zdołować

Porażka, nieempatyczny, lekceważący stosunek do pacjenta, śmieszki z koleżanką w czasie pracy, zamiast przyjęcia do gabinetu. Nie korzystaj jak nie musisz!!!