lekarz Mariusz Semeńczuk

Bardzo słaby lekarz, apatyczny. Na wszystkie pytania i dolegliwości odpowiada wymijająco: „w ciąży nic pani z tym nie zrobi”. (Co oczywiście jest nieprawdą - z pomocą odpowiedniego lekarza można znaleźć przyczynę dolegliwości i je wyeliminować). Kilkukrotnie się zawiodłam, więc zmieniam tego lekarza w połowie ciąży. Położna współpracująca z dr Semeńczukiem w Wyrzysku również bardzo niemiła - często wręcz opryskliwa. Nigdy więcej…

Lekarz godny polecenia, prowadzi moją drugą ciąże, prowadził też dwie ciąże mojej siostry i wszystko przebiegało bardzo dobrze. Bardzo miły, kontaktowy, bardzo dużo opowiada no i co najważniejsze bezproblemowy :-) Doskonały specjalista, bardzo ciepły, skromny człowiek. No i bardzo punktualny, nie przypominam sobie by się spóźnił czy z powodu "kawy" później zaczął przyjmować, zazwyczaj pacjentki są przyjmowane nawet przed czasem. I nigdy mu się nie spieszy podczas wizyty. Super lekarz! Polecam!

Konował nie lekarz !!Wymuszane skierowania na dodatkowe badania krwi itp Wymuszane badanie usg.Po wizycie u tego pana (nie zauważył rozwarcia)trafiłam do szpitala na patologię ciąży.Dzięki byle jakości musiałam przed porodem przyjąć antybiotyki bo nie chciało się zrobić badania.Weekend u tego konowała zaczyna się już w piątek.W gadce jest tylko dobry w niczym innym. OSTRZEGAM I NIE POLECAM !!!!!

Wizyty bez stresu, spokojnie pytam o to co mnie interesuje,

Wizyty bez stresu, spokojnie pytam o to co mnie interesuje,

powiedział, że nie będzie leczył mnie z PCO bo się na tym nie zna i mam iść do innego ginekologa "fachowca". Żenada

Ja także polecam dr Semeńczuka.To świetny specjalista.Lekarz z ogromną wiedzą,intuicją i talentem,a jednocześnie skromny, cierpliwy,życzliwy i ciepły człowiek.Jednym słowem to prawdziwy lekarz z powołania.Bardzo sympatyczny i zawsze uśmiechnięty.Spokój, opanowanie, bezstresowe wizyty. Bez wątpienia najlepszy ginekolog, jakiego kiedykolwiek miałam okazję poznać.Widać,że ta praca to jego pasja,należy do nielicznych,którzy swój czas w pracy poświęcają ludziom i nie traktują tego jak zło konieczne.Można go o wszystko bez wstydu pytać,odpowie na każde nawet z pozoru najgłupsze pytanie. Jestem pod niesamowitym, bardzo pozytywnym wrażeniem tego człowieka.Podczas badania jest niezwykle delikatny i taktowny. Obecnie prowadzi mi ciąże i mam 100% pewność, że ja i moja córeczka jesteśmy pod znakomitą i najlepszą opieką.Szczerze i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!

Najlepszy Ginekolog - Położnik jakiego znam. Pan Semeńczuk prowadził moją pierwszą Ciąże i przyznam szczerze, że mało co słyszy się o takiej opiece Lekarskiej. Niech więcej będzie takich Lekarzy jak Nasz Pan Doktor.

Najlepszy Ginekolog - Położnik jakiego znam.
Niech więcej będzie takich Lekarzy jak Nasz Pan Doktor.

Lekarz odbieral moj porod. Moj synek w tym momencie ma porazenie mozgowe, ktore jest wina lekarza. Mam na to prawomocny wyrok sadu. Nie oceniam lekarza za caloksztalt boniewiele moge powiedziec. Napewno jest to mily uprzejmy , budzacy zaufanie czlowiek. Ale jako lekarz nie moge o nim powiedziec dobrego slowa. Moze tylko jedna nazwe chwyt Christellera.

super specjalista godny polecenia, prowadzil moje dwie ciąże i wszystko było wporządku

Konkretny,godny zaufania, bardzo wykwalifikowany lekarz,któremu powierzyłam już dwie zagrożone ciąże i nie wyobrażam sobie nikogo innego.Dzięki Dr mam dwójkę zdrowych dzieci i teraz spodziewam się trzeciego Maluszka.Delikatny podczas badania. Bardzo dokładny. Polecam paniom i dziewczynom. Wspaniały, ciepły człowiek i świetny fachowiec.Za każdym razem jest pełen profesjonalizm, miła atmosfera w gabinecie:))Ma bardzo dobre podejście do kobiet i traktuje nas z należytym szacunkiem i taktem. Szczerze polecam:)