dr n. med. Mariusz Sidor

2,7
2,2

Chodziłam w ciąży do tego dra - robił mi USG m.in. w piątym miesiącu i nie zauważył ciąży bliźniaczej!!! Brzuch układał mi się na boki jak to w ciąży mnogiej,ruchy czułam w różnych miejscach naraz, co oczywiście mu zgłaszałam. Bardzo nieuważny, bada na odwal. Potem w szpitalu mnie i moje dzieci olał zupełnie, mimo że po lekach które mi profilaktycznie zalecił bardzo spuchłam. Kiedy moje dzieci umierały w ostatniej chwili zrobił cesarkę - teraz mam dwójkę dzieci ciężko niedotlenionych, mimo że tyle dni spędziłam w szpitalu na Brochowie!

Witam Drogie PANIE!!! Wszystkim tym, ktore z niewiadomych przyczyn chca zafundowac sobie pare godzin ostrej jazdy pt. ,,znaj szmato swoje miejsce,, polecam wroclawski szpital na Brochowie i dr Sidora, ktory bez mrugniecia okiem wykona kazdy zabieg bez znieczulenia. W tym przypadku musialam zadowolic sie lyzeczkowaniem przerosnietego endometrium. Pan "doktor" pogoni Cie przy tym tak, ze nie zdazysz w pospiechu i strachu do konca /za nie istniejacym parawanem/ wyskoczyc z wlasnych majjtek. Ten sam doktor po wszystkim zadba o to zebys juz nigdy nie pomyslala, ze moze miec czas i i ...

Witam Drogie PANIE!!!
Wszystkim tym, ktore z niewiadomych przyczyn chca zafundowac sobie pare godzin ostrej jazdy pt. ,,znaj szmato swoje miejsce,, polecam wroclawski szpital na Brochowie i dr Sidora, ktory bez mrugniecia okiem wykona kazdy zabieg bez znieczulenia. W tym przypadku musialam zadowolic sie lyzeczkowaniem przerosnietego endometrium. Pan "doktor" pogoni Cie przy tym tak, ze nie zdazysz w pospiechu i strachu do konca /za nie istniejacym parawanem/ wyskoczyc z wlasnych majjtek. Ten sam doktor po wszystkim zadba o to zebys juz nigdy nie pomyslala, ze moze miec czas i i ochote na jakiekolwiek porady i wskazowki co do ewentualnych efektow nieprawdopodobnie bolesnego zabiegu rodem ze sredniowiecza. Na koniec dostaniesz karte informacyjna z ktorej, jesli juz jakims cudem dotrzesz do wlasnego domu dowiesz sie, ze bylas hospitalizowana i ze wykonano Ci zabieg pod znieczuleniem. Ocena to za mało. Omijać tego doktora na kilometr!!!

W 100 % mogę polecić go wszystkim kobietom w ciąży i nie tylko. Bardzo uważnie podchodzi do wszystkich badań i słucha. Co do ocen poprzedniczek na tym rankingu - wg nich malo czasu poświęca pacjentce, nie moge się z tym zgodzić. Ja mogłam zadać mu każde pytanie i zawsze dokładnie odpowiadał (np o komórkach macierzystych). Kobiety!jeśli chcecie wiedzieć więcej to pytajcie - nie czekajcie na to że lekarz sam sie domyśli jaką już wiedzę posiadacie.

jestem zadowolona prowadzil moją ciążę i mogę go polecić innym

jestem zadowolona prowadzil moją ciążę i mogę go polecić innym

Zbyt krótkie wizyty, na które długo się czeka, przez co pacjentce poświęca się minimalny czas i dostarcza się znikomą ilość informacji.

Bardzo dobry lekarz, tylko bez sensu jest to, że ktoś inny robi USG.

Bardzo dobry lekarz, tylko bez sensu jest to, że ktoś inny robi USG.