lekarz Mariusz Sieczek

1,9
1,6
1,4
1,5

Lekarz chyba został specjalista po ukończeniu szkoły policealnej. Mówisz o swoim problemie a ten ”specjalista” już tylko wzdycha, czepianie się słówek jakby człowiek udawał ze jest chory i ma problem.Pytanie kto mnie w ogóle do niego wysłał lekko zamurowało skoro jest lekarzem ”specjalista” od mojego problemu . Nic nie doradził zmarnowane 3 tygodnie na czekanie na wizytę i 1,5 h w kolejce . Tacy lekarze powinny tracić prawa do leczenia ludzi. Takie rady to a raczej ich brak to pierwsza lepsza osoba przed przychodnia mi mogła dać.

Gburowaty , arogancki. Najgorszy lekarz z jakim miałam w życiu doczynienia. Stanowczo odradzam. Ktoś taki nie dbający o zdrowie pacjentów nie powinien być lekarzem

Chamski człowiek, nawet nie popatrzył na szytą rękę , odnosi się z wyższością, przyjmuje jakby za kare , omijać szerokim łukiem

Nie polecam, lekarz podczas mojej wizyt rozmawiał przez telefon, od lekarzy oczekuje się profesjonalnego podejścia. Najgorsze co było pomijając chamstwo, okazywanie swojej wyższości, to diagnoza, którą mogła by postawić Pani z apteki - smarować żelem, mimo iż ja żelem smarowałam, to trzeba smarować mocnej… Nie takiego lekarza oczekują pacjenci Dodam tylko że wizyta była na NFZ, więc myśle, że prywatnie mógł by być milszy i przeprowadzić lepiej wizytę, ale przecież to i tak fatalnie zachowanie...

Nie polecam, lekarz podczas mojej wizyt rozmawiał przez telefon, od lekarzy oczekuje się profesjonalnego podejścia. Najgorsze co było pomijając chamstwo, okazywanie swojej wyższości, to diagnoza, którą mogła by postawić Pani z apteki - smarować żelem, mimo iż ja żelem smarowałam, to trzeba smarować mocnej… Nie takiego lekarza oczekują pacjenci

Odmowil wystawienia zaswiadczenia o zakonczonym leczeniu i rehabilitacji. Na wizycie kontrolnej po rtg okazalo sie ze po skreceniu stawu skokowego mam naderwany fragment kosci a on zakonczyl leczenie. Zero podejscia do pacjenta, kilka razy mnie obrazil. Sklafam na niego skarge !! Najgorszy lekarz !!!

Odmowil wystawienia zaswiadczenia o zakonczonym leczeniu i rehabilitacji.
Zero podejscia do pacjenta, kilka razy mnie obrazil.
Sklafam na niego skarge !! Najgorszy lekarz !!!

Myli się w prostych rzeczach, jak np. data - ważne przy wystawianiu zwolnienia lekarskiego albo nazwa leku. Mało komunikatywny - brak przekazania wystarczających informacji na temat rehabilitacji pooperacyjnej.

Doktora Mariusza Sieczek zobaczyłam po raz pierwszy na wizycie w szpitalu, gdzie trafiłam na operację wymiany kolana. Operacja przebiegła profesjonalnie. Po operacji doktor był bardzo opiekuńczy i miły. Po 5 tygodniach chodzę na nogach bez pomocy kul. Bardzo polecam tego lekarza.

Pan doktor jest absolutnie niekompetentna osoba, brak mu podstawowych wiadomosci z zakresu ortopedii, zle zdiagnozowal uraz, blednie odczytal zdjęcia rtg. Paradoksem jest fakt, ze nie zauważył na zdjęciach urazu na który sie od 2 lat lecze. Nie potrafił postawić zadnej diagnozy, stracony czas i pieniadze. Absolutnie nie polecam, chyba ze ktos chce sie sam przekonac ze w Polsce tacy ludzie wykonuja zawod lekarza. Na dodatek brak mu kultury, jest ordynarny i traktuje pacjeta z gory, podczas wizyty ma sie wrazenie ze zaraz wyrzuci pacjeta za drzwi bo mu przeszkadza. Dziwie sie ze jeszcze ma prawo wykonywania zawdu. Radze unikac go szerokim kolem

Nie moge uwierzyc w te komentarze. Lekarz ten przyjmuje w osrodku zdrowia w Sędziszowie Malopolskim. Jestem oczarowana dr. Sieczko,kompetentny od razu trafna diagnoza. Byl bardzo mily przy wizycie. No szok przezylam czytajac te komentarze.

Dziękuję Doktorowi za przeprowadzenie w bieżącym roku operacji biodra. Podziwiam Go za kompetencje, sprawność, zrozumienie i wyrozumiałość.