lek. dent. Mariusz Sieroń

Polecam z całego serca! Trafiłam do Pana Sieronia w połowie zeszłego roku i jest to jedyny stomatolog, do którego nie boje się chodzić (a miałam z tym wielki problem) i do którego mam pełne zaufanie. Wyleczył mi już chyba 4-5 zębów z czego jeden kanałowo, teraz jestem w trakcie drugiej kanałówki i wyrwał mi nawet ósemkę. Ma bardzo dobre i przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Dobrze tłumaczy i również uspokaja. Moja mama robiła u Pana Sieronia koronki, jest również zadowolona. Złoty człowiek!

Pan doktor leczy uzębienie całej mojej piecioosobowej rodzinie. Po pierwsze ma wspaniałe podejscie do dzieci. Moja córka- każdy dentysta to wróg numer jeden- przekonała się już po pierwszej wizycie u doktora i teraz bez oporów z jej strony chodzimy na wizyty. Mnie osobiście Pan Doktor wstawiał most protetyczny aż na 5 koron. Praca wykonana jak majstersztyk. Ogromnym plusem jest też indywidualne podejscie do każdego pacjenta oraz wysoka kultura i poświecony czas. Z czystym sumieniem polecam Pana Mariusza jako stomatologa dla dzieci, doroslych oraz protetyka.

Byłem dzisiaj u Pana Mariusza i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi stomatologiczne. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wiedza i opanowanie, bardzo szczególowe omawianie występującego problemu, naprawdę byłem pod wrażeniem a muszę powiedzieć że nie cierpię chodzić do dentysty, sam zabieg wykonany profesjonalnie i z wielkim spokojem co powoduje, że siadasz na tym fotelu i masz zaufanie. Naprawdę polecam.