dr n. med. Mariusz Skoczyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Wspaniały człowiek i świetny specjalista. Dba o pacjentki, jest cierpliwy, kompetentny, z poczuciem humoru. Moja trójka dzieci urodziła się pod jego czujnym okiem. Gorąco go polecam; wszyscy lekarze powinni być tacy, jak On.

bardzo kompetentny, ma bardzo idywidualne podejście do pacjentek, naprawdę wiem, że jestem pod dobrą opieką, w sytuacji trudnej sprawdził się na 100%

jak mozna kogos chwalic jak tak sie pomylil znajonej dziecko nie żyło w niej juz od 2 tyg a on dalej wkrecal ze wszystko jest ok, ze serce maluszka buje i to jest lakarz ??!!! za kwiatki niech sie weznmie a nie za ludzi

jak mozna kogos chwalic jak tak sie pomylil

Bardzo lubię Pana doktora ponieważ wszystko potrafi obrócić w dobry żart. Cenię sobie u niego wysoką kulturę oraz wiedzę jaką posiada.

Kompetentny, życzliwy, godny polecenia. Potrafi słuchać i troszczy się o pacjentki.

Doktor zna się na rzeczy, potrafi wysłuchać pacjenta ma duże doświadczenie odrazu potrafi zidentyfikować problem. Bardzo mi pomógł. Niedrogim kosztem udało mi się powrócic do normy hormonalnej. Polecam