lekarz Mariusz Smolik

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Wizyta pierwsza klasa, bardzo fachowo i konkretnie. Otrzymałam wyczerpującą informację. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam!

22 lata temu w wieku 14 lat, przewróciłam się na rowerze i trafiłam niestety do złych specjalistów. Skręcenie stawu kolanowego-zerwanie więzadła krzyżowego, więzadła pobocznego, uszkodzenie łąkotki. Po 6 operacjach po których moje kolano było zmasakrowane, dostałam zapis w dokumentacji „inwalidztwo utrwalone”. Dramat. W 2005 roku polecono nam Pana Doktora Smolika. Tu się pojawia cud! Pan Doktor patrząc na moją sytuację wykazuje się ogromną dozą empatii i wiedzy, znajduje rozwiązanie, szczegółowo omawia plan działania. Cały proces naprawczy, gdzie Pan Doktor najpierw musiał „posprzątać” po poprzednich pseudo-specjalistach, a następnie wykorzystując wyjątkowe umiejętności z dostępnymi innowacyjnymi metodami uratował moje kolano. Jestem ogromnie wdzięczna. Pan Doktor to prawdziwy rzemieślnik, mistrz w zawodzie! Rok po ostatniej operacji śmigałam na parkiecie na własnym weselu :-) dziękuję z całego serca. Kiedy słyszę jak ktoś ma perypetie ortopedyczne to z uporem maniaka :) zawsze polecam Pana Doktora.

Ja niestety nie mam pozytywnych odczuć po wizycie u pana dr. Wizyta trwała ok 7 min z czego większość dr coś pisał, zadał raptem kilka pytań ogólnych, nie pytał o wcześniejszą historię leczenia, zażywane leki, schorzenia towarzyszące, o NIC. Sama na siłę przerywałam mu pisanie i mówiłam. Ok 1 min zbadał rękę. Przepisał maści przeciwbólowe/rozgrzewające - ręka nie boli.... W trakcie wyszedł odebrać telefon i ciągle zerkał na zegarek. Zostałam poinformowana zapisując się telefonicznie, iż w gabinecie jest USG, w rzeczywistości w gabinecie w Wiśle nie ma nic (szafki, biurko, kozetka). Portfel uboższy o 150zł. Jak dla mnie, szkoda pieniędzy.

Najlepszy specjalista jakiego znałam polecam każdemu miły sympatyczny uprzejmy godny polecenia byłam już u wielu i żaden mojej córce nie pomógł tylko pan dr.Smolik uratował jej nogę miała 13 urazów i za każdym razem nogą była wkładana do gipsu gdy poszłam z moja córka do pana dr od razu zajął się profesjonalnie przejął się bardzo zrobił operacje i teraz jest już lepiej ale jeszcze dwie operacje musi przejść .Pozdrawiam i naprawdę polecam

Czytajac wszystkie opinie bylam przekonana ze Dr Smolik mi pomoze. Niestety gdy bylam u niego na wizycie calkowicie zmienilam zdanie. Mowil szybko ze nie bylo go w stanie zrozumiec, wizyta byla moze 5minutowa, zamiast tlumaczyc pisal cos ciagle na kartkach, a gdy sie go o cos pytalo to odpowiadal zagadajac na kompletnie inny temat. W niczym tak naprawde nie pomogl a za wizyte wzial, powiedzial aby pojsc do jego zony ona wiecej pomoze. Gdy powiedzialam ze bylam juz u kilku reumatolog i nie potrafli nic stwierdzic tylko mowili aby pojsc do dobrego ortopedy, to powiedzial ze zona napewno pomoze. Taki rodzinny biznes? Nie polecam... Sam fakt przykry ze gdy mu opowiedzialam caly przebieg choroby ze od czterech lat nie moge stac na kolanach, to pod koniec wizyty powiedzial - duzo biegac jezdzic na rowerze ale nie wspinac sie po gorach.. naprawde sie zawiodlam.

bardzo dobry lekarz uprzejmy dla pacienta wyrozumiały

bardzo dobry lekarz uprzejmy dla pacienta wyrozumiały

Lekarz, który doskonale potrafi nie tylko zdiagnozować jednostkę chorobową bardzo skutecznie, ale również przeprowadzić pacjenta przez konieczne leczenie (zabieg, konsultacje kontrolne) w sposób jak najbardziej profesjonalny. Dotyczy to zarówno wiedzy i umiejętności z zakresu ortopedii jak i podejścia psychologicznego do pacjenta, dzięki czemu odzyskanie sprawności ruchowej odbywa się przy utrzymaniu doskonałej kondycji psychicznej. A jest to niezmiernie rzadko spotykane w obecnej służbie zdrowia. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi i życzymy samych sukcesów.

Lekarz bardzo dobry. Pierwszył zdiagnozował problem z kolanem i od razu skierował do dobrego rehabilitanta. Inni lekarze podejrzewali uszkodzona ląkotkę, a on od razu stwierdził chondromalacje chrzastki szklistej. Gdyby nie on to pewnie nie potrzebnie miałbym artroskopie.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Krótko mówiąc: naprawił to co "spieprzyli" inni.. Operował mi staw skokowy (stopa) - genetyczna wada. Jestem mu dozgonnie wdzięczna za tę operację i za to, że moją noga odzyskała sprawność w bardzo krótkim czasie. Oprócz tego, że jest specjalistą w swojej dziedzinie to jest również bardzo sympatycznym człowiekiem. Koszt wizyty w Klinice w Żorach: 250zł.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu.
Krótko mówiąc: naprawił to co "spieprzyli" inni..

Koszt wizyty w Klinice w Żorach: 250zł.

Pan dr wykonywał u mnie operacje, artroskopie.Nie mam żadnych zastrzeżeń, przemiły człowiek można, kompetentny, fachowiec, Piekary ma w małym palcu. Wielki szacun

Piekary ma w małym palcu.

Wielki szacun