lek. dent. Mariusz Sobczak

2,5

Niestety zawiodłem się podejściem Pana Mariusza. Koszt wizyty to tylko spojrzenie na zęby, jeśli jest coś do zrobienia należy szykować się na dodatkowe koszty. W przypadku jakieś awarii aparatu, bardzo długie terminy. Około miesiąca chodziłem z czterema odklejonymi zamkami, które zostały niewłaściwie przyklejone. Przed zdjęciem aparatu nawet nie spojrzano na moje zęby. Nie wykonany żadnych zdjęć. W dodatku na moich zębach został klej po aparacie.

Niestety zawiodłem się podejściem Pana Mariusza.

W dodatku na moich zębach został klej po aparacie.

Bardzo polecam tego lekarza. Profesjonalne podejście, brak zbędnych wizyt, krótko i rzeczowo wszystko wytłumaczone. Trochę bałam się założyć aparat stały, ponieważ mam 40 lat, odkładałam to na potem. Jednak mój strach był niepotrzebny. Wyprostował moje krzywe ząbki w rok i teraz mogę cieszyć się ładnym uśmiechem!! jestem baardzo zadowolona.