lekarz Mariusz Stefański

Bardzo miły lekarz-wyjaśnia każdą nieścisłość w chorobie. Omawia wyniki lekarskie. Zaleca dalsze postępowianie. W razie problemów przeprowadza kolejne badania. Same +.

Jeden z gorszych gburów pracujących w Szpitalu Zdrojach!!!!!!!!!! nie polecam pójścia do tego człowieka aby dowiedzieć się o stan zdrowia chorego.... Ważniejsze odbieranie telefonu niż rozmowa z rodziną chorego... Wypowiadanie się w taki sposób że traci się nadzieje na lepsze jutro!!! Bardzo bardzo nie polecam!!!!!!

Lekarz nieodpowiedzialny, nie poinformowal o koniecznosci zadzwonienia po wydanie aktu zgonu (ktory zreszta sam mogl wypisac i wydac, czego nie zrobil i przez co przysporzyl rodzinie wiele cierpienia psychicznego z powodu pozostawienia na okolo 4 h ciala, ktorego zaklad pogrzebowy nie mogl zabrac bo lekarzyk nie wypisal cholernego aktu, ani o niczym nie poinformowal), niemily, jego uwagi o prosbe podania leku na uspokojenie czlonkowi rodziny byly co najmniej nie na miejscu, gdybym mogla go nazwac i ocenic w jakikolwiek sposob, bylyby to wylacznie slowa bardzo wulgarne. Moja opinia i opinia licznej rodziny zgadza sie w 100% z tym, co wyzej napisalam.

Jeden z najlepszych lekarzy w Szczecinie. Leczę się od dawna i byłem we wszystkich szpitalach w tym mieście oraz wielu przychodniach i ambulatoriach prywatnych i państwowych, więc mam porównanie.Wczoraj wyszedłem ze szpitala na ul.Mącznej,gdzie moim lekarzem prowadzącym był pan doktor Mariusz Stefański. Bardzo symptyczny,miły cierpliwy a co najważniejsze dobry fachowiec.

poprawny komentarz do osoby, zasadniczo bez uwag

poprawny komentarz do osoby, zasadniczo bez uwag