lekarz Mariusz Stępień

Alergolog

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam p. doktora, kompetentny, całościowo patrzy na człowieka.

Polecam ogólnie jestem bardzo zadowolona z wizyty. wszystko pan doktor mi wytłumaczył,zbadał, tanie lekarstwa zapisuje bardzo miły ,sympatyczny czekają mnie następne wizyt i mam nadzieje, że następne też będą takie same jak ta pierwsza :)

Polecam lekarza w 100 procentach. Będę Go zawsze chwalił ponieważ gdy byłem mały i ciężko chory od razu zareagował i postawił słuszną diagnozę i tym samym uratował mi życie. Zabrał od razu do szpitala i zaczął leczenie. Gdyby nie On to nie było by mnie na tym świecie. Dziękuję Mu za to z całego serca. Jest to kompetentny i oddany lekarz.

super lekarz jestem zadowoklona z niego. jest kompetenny i bardzo miły i nie zapisuje drogtich lekarstw a te które zapisuje też są skuteczne

całkiem niezły lekarz ,uprzejmy i rzeczoy

całkiem niezły lekarz ,uprzejmy i rzeczoy

Nie polecam!!! Leczyłam mojego syna u tego lekarza ale on przepisał mu złą maść!!! I nie dosyć że bym nią wyrządziła krzywdę jemu synkowi bo tej maść nie używa się na dużych powierzchniach ciała(ma atopowe zapalenie skóry) to jeszcze dostałam duże wyzywanie od lekarza dermatologa do którego chodzę!!! Dobrze ze zapytał co stosuję na zmiany chorobowe bo skończyło by się to źle!!! Kobiety czytajcie ulotki od leków i jak chodzicie na kasę chorych chudźcie co najmniej do dwóch lekarzy aby diagnoza i ich leczenie były zgodne!!!!

Profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta, co rzadko idzie w parze.

Profesjonalne i sympatyczne podejście do pacjenta, co rzadko idzie w parze.