lekarz Mariusz Sznajdrowicz

Psychiatra

Bezbłędna diagnoza,właściwie dobrane leki już po kilku miesiącach przywróciły mnie do normalnego funkcjonowania -to prawie cud! polecam z całego serca!

Doktor Sznajdrowicz uratował mi życie. Leczyłam się u innych specjalistów, ale dopiero doktor Sznajdrowicz skierował mnie na odpowiednie badania i postawił prawidłową diagnozę. Polecam, dziękuje Panie doktorze. Magdalena D.

Polecam, dziękuje Panie doktorze.
Magdalena D.

Indywidualne podejście do pacjenta, ostrożne stosowanie leków, wizyty nawet w niestandardowych porach. Wiedza ogromna, nie tylko z zakresu psychiatrii. Bardzo dziękuję i z czystym sumieniem polecam osobom, które potrzebują lekarza a nie tylko wypisania recepty.

Na wszystkie zadane pytania odpowiedziałam TAK ponieważ jest to szczera prawda. Jestem bardzo mile zaskoczona wizyta u Doktora, od wejścia do gabinetu poczułam się jak na spotkaniu z dobrym znajomym.Kompletny , zdecydowanie daje odczuć że słucha co się do niego mówi,jako jedyny lekarz zwrócił uwagę na rzecz o którą pytali poprzedni lekarze i tylko kończyło się na pytaniu,interesuje się pacjentem, jego przeszłością, jego rodziną. Bardzo serdecznie polecam tego Doktora...a może nie polecam bo im więcej osób tym mniej czasu będzie miał, a tego bym nie chciała :))) a poważnie to naprawdę polecam !
Ela W

Doktor Sznajdrowicz w czasie leczenia wykazał się ogromną wiedzą z różnych dziedzin medycyny.Bardzo mi pomógł, zostałem wysłuchany oraz zrozumiany, Pan doktor poświęcił mi bardzo wiele czasu, wzbudził u mnie swoje zaufanie przez co mogłem opowiedzieć mu o wszystkim co w życiu mnie spotkało. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę i zlikwidować "barierę". Zastosowane przez niego leki zadziałały, jestem w pełni usatysfakcjonowany ! Bardzo polecam Pana Doktora.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Koszalin"?

Wąwozowa 3g
Koszalin

Poliklinika MSW
Ul. Szpitalna
75-950 Koszalin

Środkowopomorskie Centrum Zdrowia Psychicznego MEDISON - Oddziały Psychiatryczne
Słoneczna 15
75-642 Koszalin