lekarz Mariusz Wasielewski

Pediatra

Fenomenalny lekarz. Jak dotąd, nigdy się nie zawiodłam, a korzystam od 9 lat. Z czystym sumieniem i z pełnym przekonaniem polecam doktora Mariusza.

Pan doktor z powołania!!! Super, ze jest taki lekarz w mojej okolicy. Za każdym razem pomógł mojemu dziecku. Dzięki niemu każda choroba przebiegała lekko i mój synek szybko wracał do zdrowia!!!!

Najlepszy jakiego znam...rodzinny nie widzial mnie od dwoch lat, chodze tylko z dziecmi prywatnie do Wasyla...zawsze trafia z lekami, a dzieci go uwielbiaja

Najwspanialszy czlowiek pod sloncem, jest niesamowity. Kompetentny i mily. Polecam z czystym sumieniem

Najlepszy lekarz pod słońcem :) polecam zawsze pomoże i jest w tym co robi naprawdę dobry gotowy pomóc o każdej porze nawet przyjedzie do pacjenta do domu jak jest taka konieczność :) !!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Borek Wielkopolski"?

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz