Mariusz Wilk

Ortodonta

2,7

Wspaniały specjalista, godny polecenia. Efekty leczenia u mnie znakomite (leczenie rozpoczęte w wieku 38 lat). Obecnie Pan Doktor leczy mojego starszego syna. Jedyny ortodonta, któremu ufam, śmiem twierdzić, że najlepszy w całym województwie łódzkim. Polecam z całego serca.

Dr Mariusz Wilk jest profesjonalistą pod każdym względem. Doskonale objaśnia plan leczenia, a także przedstawia za i przeciw leczenia. Stosuje wiele nowoczesnych technik ortodontystycznych. Zdecydowanie polecam!

Niesympatyczny, jeśli pojawia się jakiś problem ucieka z gabinetu, nie odpowiada konkretnie na zadane pytania i wątpliwości, przed opłatą obiwecywal cuda, po juz zmienił zdanie. Brak nowoczesnych rozwiązań, odradzam zdecydowanie

Brak nowoczesnych rozwiązań, odradzam zdecydowanie

zwykly oszust i naciagacz. Szkoda zdrowia, czasu i pieniedzy na te wizyty. Wyjdzie gorzej niz bylo w bardzo uprzejmym wrecz ujmujacym stylu.

zepsuł mi zgryz, o mało nie straciłam zęba, po zdjęciu aparatu nie zapytał jak się z tym czuję, czy mam jakieś problemy czy uwagi, po prostu uciekł z gabinetu

na takich oszustow to powinien byc jakis bat. Powinien miec zabronione wykonywanie zawodu bo jest takim partaczem ze za pieniadze ktore skwapliwie inkasowal przez poltora roku zapewnil ruszajace sie zeby i gorsza sytuacje niz przed leczeniem. No i co? jak tu wziasc do sadu takiego dziada?

Prawde mówiac jestem w szoku tak wielu negatywnych opinii, gdyż sama miałam przyjemność leczenia ortodontycznego u doktora. Zawsze wszystko mi tłumaczył i wyjaśniał, nigdy nie czułam żeby też naciągał na koszty i przedłużał noszenie aparatu. Efekt końcowy jest dla mnie bardzo zadowalający, mam piękne zęby i jak porównuję zdjęcia sprzed aparatu to wyglądam tak jakbym miała wstawione implanty :)

Prostuje zęby, ale efekt estetyczny nie jest zadawalający tzn. zęby są proste ale wypchnięte wrażenie jakby nie miesciły się w ustach.

Leczenie u pana doktora Wilka wspominam bardzo pozytywnie.To kompetentny lekarz,ma bardzo dużą wiedzę i wybiera najbardziej korzystna formę leczenia dla pacjenta.Absolutnie nie zgadzam się z opiniami,ze trzeba wyrywac zęby aby podjąc u niego leczenie,pan doktor zaproponowal mi kilka wariantow między innymi wyrwania zębow,ale ja się nie zgodzilam poniewaz mialam bardzo złe doswiadczenia w leczeniu ortodontycznym w panstwowej przychodni w Łodzi gdzie tak wlasnie leczono zęby dzieciom usuwajac zwykle dwojki...Pan Wilk powiedzial mi,ze nie musze wyrywac kolejnych zębow jezeli nie chce i zaproponowal mi inną koncepcję.Nie wierze wiec ze narzuca wyrywanie zębów.Aparaty nosilam okolo trzech lat,za kazdej wizycie pan doktor byl dla mnie uprzejmy i gdy o cos zapytalam udzielal mi krotkich ale rzeczowych odpowiedzi.Gdy zdjal mi aparaty bylam bardzo zadowolona choc nie wierzylam poczatkowo w efekty bo mialam powazna wadę,pokrzywione duze zęby,małe szczęki(bo gdy bylam dzieckiem nie chcialm jesc)i usunięte stale zęby nie te ktore powinno się usunąc.Do dzis jestem zadowolona z efektow,choć od zdjecia aparatow minęlo 5lat,zęby nie wrocily do dawnej pozycji,na dole mam przyklejony drucik do ktorego sie przyzwyczailam i wcale mi nie przeszkadza.W ubieglym tygodniu bylam u pana doktora na wizycie kontrolnej i nic sie nie zmienil,jest uprzejmy i bardzo rzeczowy.Mam trzyletnia córeczkę i na pierwsza konsultacje ortodontyczna z moim dzieckiem przyjde tylko do pana Wilka bo mam do niego pelne zaufanie.Jezeli tylko zgodzi sie prowadzi moje dziecko będę mu wdzięczna.Wszystko co napisalam jest prawda i z ręka na sercu polecam go moim znajomym,ktorzy często prosza mnie o podanie kontaktu do mojego ortodonty bo widza ogromna poprawe jezeli chodzi o wyglad moich zębow.Jezeli chodzi o cenę za wizytę to byc moze ijest dosc wyspka ale to bardzo dobry specjalista,jezeli nie najlepszy w Łodzi i ma prawo cenic swoja wiedze i fachowosc.Ja nie żaluję ani jednej złotowki,która zostawilam w jego gabinecie.Nie wierze rowniez w negatywne opinie o w/w lekarzu.

Po zdjęciu aparatu jestem bardzo niezadowolona z końcowego efektu. Uważam, że 1,5 roku noszenia go i tak kosmicznych kosztach wizyt moje zęby powinny być perfekcyjne, a nie są nawet w miare dobre!